Привітання з Днем якості

Підготували для вас гарні Привітання з Днем якості, своїми словами українською мовою, в прозі.

Чому нам так важливо якість? Щоб довго річ служила довго, виправдовувала надії і витрати… Без якості – немає й товару! Вітаю з днем якості! Нехай все, що нас оточує, буде дуже якісним, нехай все життя буде гарна і прекрасна!

Щоб дотримувався ДСТУ, стандарти, щоб не було претензій і проблем… На будь-якому виробництві потрібні фахівці з контролю за якістю… Від їх роботи залежить, що отримає на руки кінцевий споживач! Вітаю з днем якості! Не знайте турбот, і нехай ніколи не вислизає від ваших зірких очей шлюб!

Вітаю з днем якості! Ви стежите за тим, що б рук кінцевого споживача доходило все тільки найкраще! Ваша робота непроста, відповідально і дуже важлива! Прийміть нашу вдячність за неї, а також побажання довгих років і міцного щастя!

Ви невпинно і пильно стежте за випускається на світло продукцією, та не допустіть ні частинки неякісної! Ви – справжні професіонали і без вас ніяк не обійтися! Прийміть наші вітання у день якості! Нехай ваша робота буде легкою, а життя – повною яскравих приємних вражень!

Ваша робота зовсім не проста, адже для кожного товару існує 1001 критерій якості… Сьогодні, всесвітній день якості я вітаю тих, хто постійно стежить за тим, щоб на ринок надходила тільки якісна продукція і бажаю їм всього найкращого!

Якість – це найважливіша складова… все! І сьогодні, в день якості, я тобі бажаю не тільки щастя, здоров’я, удачі, любові, благополуччя і визнання, але і якості! Високої якості життя, якісних відносин, якісних речей у гардеробі і якісних, не другорядних подій. Нехай все твоє життя проходить так, щоб на ній можна було поставити найвищу пробу! З днем якості тебе!

Дивіться також:  Вітання з виходом на пенсію

У професійне свято тих, хто йде шляхом забезпечення належної якості у всьому, що нас оточує, хочеться бути не менш якісним. Нехай слова – не товар, не робота і не послуга, але сьогодні вони повинні бути бездоганні. Тому я вітаю тебе з Днем якості і бажаю тобі, щоб з кожним днем у тебе було все менше роботи – щоб за якістю стежили насамперед виробники та виконавці. Зі святом!

Сьогодні я поспішаю привітати вас з міжнародним днем якості!