Привітання з Днем водних ресурсів

Підготували для вас гарні Привітання з Днем водних ресурсів, своїми словами українською мовою, в прозі.

Водні ресурси – це безцінне багатство, яке при неправильно зверненні може перетворитися в потужну руйнівну силу. Будемо з повагою ставитися до води, і вона обов’язково відповість взаємністю, зробивши нас здоровішими, багатшим і щасливішим.

Наші предки підносили воду в статус святинь. Давайте не будемо забувати їх мудрі поради нам і будемо всіма силами зберігати водні ресурси, так як вони є основою нашого життя.

Вода, в тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе неможливо описати, тобою насолоджуються, не відаючи, що ти таке. Не можна сказати, що ти необхідна для життя: ти – саме життя. Ти наповнюєш нас радістю, яку не пояснити нашими почуттями.

Щоб повною мірою відчути всю цінність води, необхідно зіткнуться з її повною відсутністю… Так давайте повіримо в ці мудрі слова і збережемо водні ресурси не тільки для себе, але і для наших предків.

Вітаю з Днем водних ресурсів! Нехай життя твоє буде веселою, пустотливий і живлющої, як сама вода.

Вітаю з Днем водних ресурсів. Для мене люди, які навчилися приручати воду, схожі на Олімпійських богів, здатних керувати стихіями.

Водні ресурси – найцінніше багатство людства, так давайте будемо їх берегти не тільки в цей день, а щохвилини!

І для людей, і для звірів немає нічого води ценней. Водою всім потрібно дорожити, адже без неї нам не прожити! Вітаю з Днем водних ресурсів!

Вода — краса всієї природи. Вода жива, вона біжить чи хвилюється вітром, вона рухається і дає життя і рух всьому її оточує.

Всюди, всім вода потрібна: вона і кораблям важлива, що пливуть на морському просторі, пшениці, назрілу на полі… З Днем водних ресурсів!

Дивіться також:  Вульгарні СМС