Привітання з Днем військового розвідника

Підготували для вас гарні Привітання з Днем військового розвідника, своїми словами українською мовою, в прозі.

Незважаючи на те, що Ви традиційно засекречені, я (хай вибачать мене всі спецслужби світу!) щиро вітаю Вас з Днем військового розвідника, вдень незримих зберігачів тендітної рівноваги на цій планеті. Нехай у Вашій роботі буде якомога менше ситуацій, в яких Вам і Вашим колегам активно доводиться застосовувати арсенал своїх умінь! І за традицією – триразове «ура!» Але пошепки, щоб не почули сторонні.

Сьогодні особливе свято – день розвідника. Це відважні і сміливі люди, хоробрості і мужності їм не позичати. Це люди, які охороняють нашу країну, і піддаються щогодинною небезпеки. Розвідники гідні великої поваги. Ми вітаємо вас зі святом. Нехай цей день принесе вам чудовий настрій, нехай, хоч на час, зніме напруги і відповідальність з вас. Бажаємо вам добре відпочити. Нехай ваше життя буде наповнене радістю і щастям. Нехай удача завжди супроводжує удача. Нехай вас люблять рідні, поважає і цінує начальство.

Секретна, важлива і складна посаду – розвідник. Це люди сміливі, розумні і пильні. Вони, ризикуючи життям, оберігають наш з вами спокій, відважно захищають честь країни. Дозвольте привітати вас зі святом. Від усієї душі бажаємо вам здоров’я, величезної радості, прекрасного настрою. Будьте завжди в чудовій формі. Нехай удача супроводжує вас на кожному кроці, нехай збуваються всі мрії. Нехай завжди вас цінують і розуміють. Благополуччя вам, усіх земних благ і достатку. Нехай у ваших родинах панує затишок і любов. Миру вам, віри і надії.

Професія військового розвідника повита таємницею і кіношною романтикою. Мало хто знає, чим насправді займаються ті люди, чия служба так чи інакше пов’язана з військовою розвідкою. Але ні для кого не секрет, що військові розвідники відзначають своє професійне свято 5 листопада. З чим я тебе, людини, яка має до розвідки безпосереднє відношення, і вітаю!

Дивіться також:  Привітання з Чистим Четвергом

Сьогодні країна відзначає чудове свято – день розвідників. Ви вірні сини нашої Батьківщини, і сповна віддаєте їй свій обов’язок, ви справжні патріоти, ви «очі і вуха» нашої держави. В день прикордонника бажаємо вам міцного здоров’я, величезного щастя, чистої совісті і благополуччя у всьому. Нехай особисте життя у вас буде казковою, нехай на службі вас супроводжує успіх і удача. Будьте мужніми, терплячими і витриманими в будь-якій ситуації. Нехай все, про що мрієте, обов’язково збудеться. Нехай Господь завжди оберігає вас.

Особистим знайомством з людиною, який може вивідати всі таємниці і залишитися непоміченим можна лише пишатися. І я радий, що сьогодні можу привітати тебе з професійним святом – Днем військового розвідника! Хочу побажати тобі відмінного здоров’я, сил і сміливості, щоб у разі потреби ти став незамінною людиною у нелегкій справі захисту нашої Батьківщини!

Розвідник – швидше не професія, а покликання. Це легендарність, відданість, ерудиція, шляхетність душі. І лише потім – мужність, відвагу, стійкість, честь. Нехай Не бентежать ні року, ні втрати. Нехай все складеться мудро і чесно. Нехай доля відчинить двері та стулки подарує, звичайно, сподівання. Миру, благополуччя, мужності, відваги тобі в це свято! Успіхів у роботі!