Привітання з Днем військового автомобіліста своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем військового автомобіліста своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю з Днем військового автомобіліста! Тебе з залізним конем можна закинути куди завгодно, ти легко гониш по шосе і по бездоріжжю, все тому що водій для тебе не просто професія, а й покликання по серцю! Так нехай твій шлях, що на службі, що в житті буде найкращим!

Дорога – як магніт. Вона вабить, притягує, звивається рівним полотном, дає надію, ведучи за мрією. А мрія у автомобіліста одна – щоб витримав чотириколісний друг, щоб не підвела погода і власний «моторчик» працював без перебоїв, прослуживши ще дуже довго. Бажаю в цей день впевненості в майбутньому, відмінних доріг в сьогоденні і світлих моментів в минулому! Нехай руки впевнено тримають кермо, а очі вчасно помічають будь-які перешкоди. І тоді доля нехай вкаже вам щасливий поворот!

Військовий автомобіліст щастить тушонку, листи або начальство… Власне, яка різниця що? Головне – як! Ти не їздиш – літаєш, знаєш всі доріжки і не знаєш втоми при виконанні свого боргу перед Батьківщиною! З Днем військового автомобіліста!

Транспорт потрібен усім і скрізь, в тому числі – і військовим. Тобі, як шоферові зі стажем і просто відповідальній людині, готові довірити найцінніший вантаж і ти подаруєш його легко, ніби на Сивці-Бурке! Вітаємо з Днем військового автомобіліста! Рівних тобі доріг і високого звання!

Військовому автомобілісту в його професійне свято я бажаю гнати без зупинок, прибувати раніше терміну і в повній цілості, а також завжди мати повний бак і міцні шини! Ну і звичайно, нехай на душі буде легко щасливий і повний порядок!

Реве мотор, колеса крутяться синхронно, в руках впевнено кермо крутиться — в дорозі наш шановний військовий автомобіліст. Ти віддав всього себе на службу Батьківщині і це заслуговує поваги. Нехай твій шлях буде чистий, як паперовий лист, а тисячі кілометрів не відображаються на здоров’я. Бажаємо бадьорості, пильності і щасливого шляху.

Дивіться також:  Вибачення – як сказати прости своїми словами

Нехай всі маршрути будуть легкими і вдалими, бак повним, а на дорозі – ні одного постового! Нехай кілометри під колесами будуть непомітними, повернення – швидкими, розлуки – короткими. Нехай життя буде мирною і спокійною, дороги рівними, шини – міцними, кар’єра – стрімкою. Виконуйте свій обов’язок з честю і совістю, гарного настрою, з святом!

Дорогий друже! Сьогодні твоє свято, що держава подарувала тобі і твоїм колегам в знак вдячності за ваші загальні заслуги. І нехай твоїх колег згадують нечасто, а вшановують і того рідше – тим цінніше добрі слова і душевні побажання, що звучать у цей день. Я приєднуюся до всіх добрих слів і додаю від себе, як би банально це не звучало, ні цвяха, ні жезла – ВАЇ адже не дрімає! Зі святом! З Днем військових автомобілістів!

У складі військового автомобільного екіпажу ти готовий до маршрутів будь-якої складності і не дозволиш собі відволіктися за кермом, поки не прибудеш в порядку в пункт призначення! Прийми наші вітання з Днем військового автомобіліста! Нехай буде повним бак і точним маршрут!

Ти служиш в лавах збройних сил не пішим, а за кермом і з вітерцем летиш, куди велять по першій команді! З Днем військового автомобіліста! Нехай все у тебе в житті не просто добре, але навіть чудово! Нехай роки служби позначаться зіркою на погонах!