Привітання з Днем вихователя

Підготували для вас гарні Привітання з Днем вихователя, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю з Днем вихователя! Тільки подивіться на плоди своїх праць! Їх цілий сад, до того ж дитячий… Хіба ці юні створіння не найкраща нагорода за клопітні праці? Адже вони – наше майбутнє, і, раз ви виховуєте їх від щирого серця, ми можемо бути впевнені, що це майбутнє буде тільки хорошим!

Можна сказати, що вихователь тільки доглядає за дітьми, вчить їх необхідним у їх віці азам? Ні! Він закладає в дитячі серця те, що луною відгукнеться у дорослому житті… В День вихователя ми хочемо висловити вдячність і найкращі побажання тим, завдяки кому в серцях наших дітей є паростки любові й благородства, розсудливості та гарного виховання… Будьте щасливі так, як бувають щасливі самі хороші люди, у яких і в Книзі життя на небесах — лише хороші замітки!

З величезною вдячністю за вашу роботу, уважність, любов до дітей від усієї душі бажаємо вам безлічі гарних подій, добрих звісток, самого щирого і вдячного ставлення до вас з боку ваших вихованців і близьких людей!

Є, звичайно, у вихователя правила роботи, але без душі в цій справі — нікуди! Сьогодні ми хочемо привітати людини, у великому серці якого вистачає уваги на всіх хлопців, який на своєму посту виплекав не одне покоління… Будьте щасливі! Нехай в цьому простому, але найголовніше у світі слові для вас буде все – довгі роки і міцне здоров’я, любов, взаєморозуміння найдорожчих людей і виконання бажань!

Кому з батьків не відоме, що дитина боїться йти в дитячий сад… Але чомусь тепер сам поспішає туди і раптом полюбив манну кашу? Річ у вихователя, добрішими і щирішими якого ми не знаємо! Дозвольте привітати вас з професійним святом, яке для вас, однак, майже родинне свято, з такими вихованцями!

Дивіться також:  Привітання призовнику

Привітання з Днем вихователя від батьків у прозі

Від вас залежить те, як наші діти будуть вчитися і рости найближчим часом. Спасибі, що ви вмієте приносити нашим діткам радість, впевненість, нові навички і робите це краще за всіх. Ви наш улюблений вихователь! Ми бажаємо вам тільки добра, тільки успіхів і якнайбільше радості щодня!

Проза коханому вихователю

Так приємно вранці бачити вашу посмішку, ваше уважне ставлення у напрямку до кожного вихованця! Спасибі вам за доброзичливість, увагу, доброту і помірну строгість! Бажаю повсюди зустрічати таке ж добре ставлення!

Нехай кожен день буде вдалим і позитивним! Нехай ваші вихованці приносять багато позитивних емоцій і педагогічних перемог! Нехай в роботі буде все виходити, радувати і оплачуватися більш ніж достатній мірі! Бажаємо душевного спокою і наповненого життя!