Привітання з Днем весілля

Підготували для вас гарні Привітання з Днем весілля, своїми словами українською мовою, в прозі.

Хто запрошував нас на весілля? Наречений і наречена! А кого ми вітаємо зараз? Чоловіка і дружину! Тепер вони стали нашою знайомою сімейною парою і в день їхнього весілля я бажаю їм щастя так багато, щоб вистачило на все життя їм і їх дітям! Нехай в вікно будинку завжди світить сонце, у вогнищі – горить вогонь, і найголовніше – нехай любов міцно з’єднує ваші серця кожна мить!

Бажаю вам сімейного згоди: нехай чоловік пам’ятає, що жінка завжди права, а дружина не сумнівається в тому, що повернула голову сім’ї в потрібну сторону!

Дорогі наречені! Ваші обручальні перстені символізують любов і вірність, чистоту і вічність.

Молодята, нехай ваші очі випромінюють стільки ніжності один до одного, скільки її у двох голубків, воркующих на даху. Будьте вірними своїм словам, сказаним біля вівтаря. Не поспішайте звинувачувати і дорікати один одного. Тільки в ваших руках знаходиться чарівний ключ від щастя вашого будинку. Моліться Господу Богу і Богородиці, і вони будуть вашими вірними помічниками.

Бажаю вашому союзу прихильного заступництва Святої Богородиці і її батьків Іоакима та Анни. Їх шлюб був прикладом благочестивої і праведного життя у парі, де обоє дивилися в одному напрямку, шанували Бога і поважали один одного. Бог дарував їм диво, і від їх союзу з’явилася на світ богородиця Марія. Нехай ваш союз буде як можна ближче до відносин цієї ідеальної пари!

Нехай союз, який сьогодні був благословенний Богом і засвідчений людьми, буде міцним і нехай зберігають його, всі ангели і святі. Сьогодні з’єдналися в одну дві чисті душі — так нехай же лагідність нареченої завжди підтримує нареченого не стезі благочестивого життя. Нехай будуть вони один для одного радістю в молодості і втіхою в старості!

Дивіться також:  Вибачення дівчині

Для вас прийшла важлива сімейна пора — пора, коли для самого близької людини не шкода віддати життя, але шкода останнього шматка шоколаду та запашного ляща.

Пам’ятайте, що розкидані шкарпетки і немитий посуд завжди можна замаскувати пристрасним поцілунком любові. Адже шлюб — це союз двох розуміють щасливчиків.