Привітання з Днем ВДВ

Підготували для вас гарні Привітання з Днем ВДВ, своїми словами українською мовою, в прозі.

Повітряно-десантні війська, свято яких ми сьогодні відзначаємо з великим торжеством і пишністю – це буквально лицарський орден!

Всі десантники – це сильні духом і тілом люди, вірні собі і своїй країні. Саме цих людей ми від усієї душі вітаємо з Днем Повітряно-десантних військ і бажаємо їм жити щасливо без уныний, завжди мати свій надійний тил у вигляді рідних і близьких, ніколи не сумувати і ніколи не хворіти!

За ВДВ, кричать всюди сьогодні чоловіки. Чоловіки у блакитних беретах, сьогодні з гордістю одягають свою форму і на всю країну заявляє про свій вибір! Війська ВДВ, це люди які не зупиняються ні перед чим, які багато в житті бачили, але ні перед чим не зупинялися. Це наша гордість і надія на краще! Ми вітаємо вас. І бажаємо вам, щоб ваші очі, що сяяли так яскраво, як сонце в небі. Щоб душа ваша, завжди випромінювала тільки тепло! Щоб на вашому шляху, не траплялися перешкоди і перешкоди! Адже ви гідні висоти. Удачі вам наші орли! Нехай береже вас Господь.

Кажу «десантник», маю на увазі стійкість, героїзм, силу і романтику. У вашій величезній купі м’язів б’ється ніжне, болеющее за цілий народ серце. Так нехай його змушує битися сильніше тільки любов і доблесть. Гордо носіть свою форму. Зі святом!

У цей світлий і прекрасний день, мені випала честь вітати вас, дорогі наші десантники повітряних військ, з вашим днем. Тому бажати мені хочеться вам найкращого. Наприклад, я хочу побажати вам, щоб ваші мужні і хоробрі серця, ніколи не знали образ і розчарування. Щоб ваші мрії та цілі, втілювалися в життя незабаром. Адже ви гідні кращого життя. Ви гідні бути на висоті. Так як ви — наше майбутнє, яке гордо стоїть на ногах. І у випадки чого, готові захистити нас від бід. У ваш день я бажаю вам найміцнішого здоров’я і сил. Нехай все буде так, як вам треба.

Дивіться також:  Статуси про любов

У День Повітряно — десантних військ, мені перш за все хочеться привітати вас, дорогі наші ВДВ — шники. Сказати вам, що ви завжди вважалися, вважаєтеся і будете вважатися гордістю нашої країни. Нашим майбутнім, нашими захисниками і гордістю. Хочеться бажати вам ваш день, щоб радість відвідувала ваші сильні серця. Щоб хоробрість не покидала вас у найвідповідальніші моменти, горе оминало ваші будинки, а щастя, а щастя, щоб регулярно приходило до вас і нагадувало про себе! Нехай ваші берети, які символізують колір блакитного неба, завжди буде видно з далека. Адже вами пишаються матері, батьки і дружини! Зі святом!

Десантники – ви сміливі орли! Куди б вас не закидала доля, а точніше, накази командирів, ви завжди здатні з гідністю добитися перемоги і скрізь, в кінці кінців, стверджуєте порядок і мир! У цей святковий день вам шана і повага! Бажаємо вам любові, удачі, щастя, фінансового добробуту, вірних друзів та мирного життя! Ви для нас – справжні герої!

Десантники! Блакитні берети! Ви стоїте на сторожі, в будь-який момент готові прийти на допомогу! Знаємо, ви за будь-яку ціну доб’єтеся перемоги, і тому особливо хочеться побажати вам спокійної служби. щоб завжди розкривалися парашути, і лише на навчаннях захоплювало дух! Щоб ніколи не гинули хлопці в славних військах ВДВ!

Звичайно, сьогодні особливо важливий день не тільки для вас хлопці, а й для всієї країни. Адже сьогодні День Повітряно-десантних військ. І означає це те, що сьогодні вас будуть вітати всі, вся країна, всі друзі, знайомі і вся рідня. Адже кажуть, той хто вирішив стати ВДВ — шником, у того серце болить не тільки за себе, а і за батьківщину. А й за всіх нас, за наше майбутнє! Ви справжній приклад для наслідування. Захват для школярів, герої для дівчат, і сміливці для рідних. У ваш день, посміємо вам побажати щастя. Щастя і натхнення. Щоб кожен день, прокидатися з посмішкою на обличчі. За ВДВ!

Дивіться також:  Привітання з Днем птахів

Хлопці, вітаємо вас з днем ВДВ! За вас сьогодні піднімаємо келихи, за ваш героїзм, за вашу відвагу і мужність! В цей день ми бажаємо вам мирного неба, вірних друзів на службі і вдома, щастя вашим родинам! Для нас ви — справжні герої і приклад нашим дітям!

У День Повітряно-десантних військ, зазвичай на вулицях видно багато хлопців, чоловіків у блакитних беретах і тільниках. Ви десантники гідні сьогодні відзначати свій день так, як самі того забажаєте. І знаєте, ми вами пишаємося, адже ви готові боротися з небезпеками в країні. І завжди готові йти напролом, не чекаючи ні від кого допомоги і підтримки. Вас ми раді сьогодні вітати і бажати вам щастя, безмірного щастя як небо. Щоб ваші серця ніколи не страждали ні від чого поганого і болючего. В очах щоб завжди світився вогонь, на обличчі була посмішка. Вас, хлопці вітає вся країна, і бажає вам нових висот. Підкорити всі вершини. Адже ви гідні кращого! За ВДВ!

Слово «десантник» завжди звучало гордо! Нехай це покликання зробить вас щасливими. Ніколи не опускайте планку честі та гідності своїх військ. Бажаємо вам впевненості у прийдешньому дні. Своєю доблестю і безстрашністю будьте оцінені по заслугах Батьківщиною!

Хлопці, дивлячись на ваші легендарні тільники, кожен хлопчисько мріє стати схожим на вас — десантників. Ви прославляєте своє гучне звання вже багато десятків років. Бажаємо, щоб у вашому житті ніщо не заважало доблесному служінню Батьківщині. З Днем ВДВ!

Сьогодні, мені випала честь, на всю країну вітати вас, наші десантники з вашим святом. Вас по — різному називають в країні. «Крилата піхота», «Блакитні берети». І адже всі ці назви звучать гордо і підкреслюють вашу мужність і силу! Ваш девіз, який звучить « Ніхто крім нас» , ще раз нагадує про те, що ви готові боротися з будь-якими труднощами, завжди готові йти на пролом заради нас, заради країни, заради майбутнього. І ні що вас не зупиняє. І тому наша гордість за вас, не знає меж. Щастя вам, наші орли! Нехай небо дарує вам чудеса в житті.

Дивіться також:  Вітання з Днем автомобіліста

Дорогі десантники! Вітаю вас з Днем ВДВ! Нехай ваші серця завжди залишаються молодими, а душі сміливими й відважними. Ви — наша велика гордість. Ви — опора нашої держави з давніх часів і назавжди. Ви — запорука миру і порядку на всій Русі!