Привітання з Днем усмішки

Підготували для вас гарні Привітання з Днем усмішки, своїми словами українською мовою, в прозі.

Чим простіше всього і найкраще прикрасити себе? Звичайно ж, посмішкою! А вже така усмішка як у тебе – справжнє диво і не можна приховувати її від оточуючих! Вітаю з Всесвітнім днем посмішки! Нехай для неї завжди знаходиться привід, а якщо його немає – нехай з’являється скоріше!

Посмішки бувають різні: щирі і натягнуті, грайливі і сумні, завзяті і прості! Посмішки роблю наш з вами світ прекраснішим і краще! Посмішки піднімають настрій іншим і приносять крапельку надії її втратили, дають нам привід посміятися і розслабитися в незнайомій компанії, усмішки – це перший крок до знайомства! Так давай же всі разом посміхнемося сьогодні, коли весь світ відзначає день посмішки! Посміхнемося просто, без зайвих слів, руг одному, щоб наше життя засяяла фарбами весняної веселки і зеленню літніх луків в першу п’ятницю жовтня!

Вітаю з Днем посмішки! Чи знаєш ти, що одна легка, але щира посмішка, додає у наш світ кілька грам щастя? Посміхайся круглий рік, хай на душі легко, а в житті – все гаразд! Нехай твої посмішки, тисячу раз повернуться до тебе!

Сьогодні давно доведено наукою, що посмішка прикрашає людину і продовжує життя, сприяє тому, щоб вона била живим щасливим ключем! До Всесвітнього дня посмішки я шлю тобі повітряний привіт і побажання посміхатися як Чеширський кіт!

Посміхайтеся сьогодні, посміхайтеся завжди! Посміхайтеся навіть тоді, коли смуток нападає на вас не поспішаючи! Посміхайтеся відкрито, без таємниць і докорів, посміхайтеся перехожому, другу, собаці! Посміхайтеся погоду і неба, дерев і річці! Посміхайтеся всюди, адже ваша посмішка скрасити особи, повиті тугою, дасть вам спокій, щастя і радість! Посміхайтеся сьогодні, адже весь світ відзначає День посмішки, не червоний день календаря, але важливу дату, яка допоможе подолати багато труднощів!

Дивіться також:  Привітання з Днем стоматолога

У першу п’ятницю жовтня засяє світ посмішками мільйонів людей, тому що саме цей день є святом посмішки. І не важливо, який у вас настрій, подаруйте одну маленьку посмішку будь-якій людині, і він відгукнеться на неї, що зробить наш убогий на добрі справи світ її добрішою. Посміхайтеся частіше і щире, і ваше життя зміниться, стане краще і успішніше! Посмішка ваша зможе підняти настрій сумного одному, бабусі, що проходить по переходу, милою дівчині або гарному хлопцеві! Посміхайтеся частіше! З всесвітнім днем посмішки вас!

Посмішки роблять наш світ прекраснішим! Коли люди посміхаються, хочеться посміхнутися їм у відповідь! Усмішка як дзеркало вашого щастя, яке не тільки відображає, але й віддає його частинку, щоб всім було трохи краще! Посмішка допоможе в складну ситуацію і підбадьорить людини, що потрапила в складну ситуацію! Посмішка настільки проста, що не вимагає від нас практично ніяких зусиль! Посмішка дає нам стимул рухатися вперед! Посмішка родичів і друзів приободряет, посмішка другої половинки дає нам впевненість в собі! І сьогодні, в День посмішки, давайте всі разом посміхнемося, щоб наповнити наш світ фарбами щастя!