Привітання з Днем туризму

Підготували для вас гарні Привітання з Днем туризму, своїми словами українською мовою, в прозі.

Намет, спальник, чавунець, великий рюкзак і міцні плечі… Чого ще пригадаєш у день туризму? Сьогодні присвячуємо наші вітання тим, хто любить шлях, природу і простий побут. Гарних вам доріг, приємних зустрічей і тихих вечорів під звук гітари, яскравого багаття.

Неповторні такі вечори, коли після насиченого дня з масою вражень і приємною втомою від довгих підйомів гірською стежкою можна зібратися разом, розкинути табір у тремтить багаття і помилуватися зірками. У цей день бажаю кожному туристу відпочивати з душею, працювати з ентузіазмом, йти вперед з цікавістю і повертатися з масою приємних вражень. Зі святом!

Вітаю з Всесвітнім днем туризму! Цілий день ти в роботі, в паперах і питаннях, а тим часом – клієнти гріються на сонечку… Але тобі зовсім не шкода відправляти їх у тур, адже така робота у співробітника фірми! Дозволь побажати тобі побільше сил, жвавості уяви і нових знань щоб радити найкраще і просто – щастя!

Сьогодні свято людей, яким не сидиться на місці, які живуть пошуками пригод та яскравих емоцій, а працюють для того, щоб витратити гроші на активний відпочинок. Бажаю Вам побувати у всіх куточках планети, побачити нове і незвідане, пізнати непізнане

Сьогодні Всесвітній день туризму. Його відзначають сміливі люди, авантюристи — туристи, але, знаєте, всі ми в цьому світі пілігрими на складній дорозі життя. Хочеться всім побажати легкої дороги, привалов з добрими друзями, добрих попутників і попутного вітру, цікавих відкриттів і нових маршрутів.

Кожного дня до тебе приходять, ті, хто втомився від суєти повсякденності… Кожен клієнт – сувора індивідуальність, має свої смаки та забаганки… Обов’язок працівника фірми – подарувати йому незабутній відпочинок, і ти прекрасно справляєшся зі своїми обов’язки, заслуговуючи до Всесвітнього дня туризму найпалкіші вітання! Нехай росте твій дохід, нехай повертаються клієнти, а твій власний відпочинок буде просто райським!

Дивіться також:  Привітання з початком весни своїми словами

Всесвітній день туризму — це свято всіх тих, хто любить подорожі і всіх тих, чия робота—яких пов’язана із сферою туризму. Це свято тих, хто пізнає земні простори, знайомиться з людьми різних рас і національностей, ознайомлюється з їхніми звичаями та традиціями. Від усієї душі ми вітаємо тих, хто подорожами захоплений. Бажаємо країни вам пізнати всі ті, де небувалої краси природа і архітектура, де різна живність мешкає, де багато нового і незвіданого, де просто хоча б раз хочеться побувати наяву.