Привітання з Днем цивільної оборони

Підготували для вас гарні Привітання з Днем цивільної оборони, своїми словами українською мовою, в прозі.

Дорогі друзі! Дозвольте в цей чудовий, такий потрібний і популярний свято привітати вас з тим, що… Та це дурниці! Цивільна оборона, незважаючи на свою очевидність і деяку нудність, дуже потрібна нам усім. Не будь її, ми б не знали, що за сигналом «Увага всім!» потрібно кинути всі справи й уважно вслухатися і вдивлятися в ефір, що по команді «Спалах ліворуч!» необхідно впасти додолу головою в бік спалаху і накрити голову руками, а аміак, на відміну від хлору, опускається вниз, Або піднімається вгору? Неважливо! З Днем цивільної оборони, друзі!

Цивільна безпека – це, перш за все, безпека суспільства. Вона дозволяє нормально жити і працювати, без оглядки на ризик надзвичайних ситуацій. Бажаю в це свято спокою, тиші, спокою. Нехай над країною завжди буде мирне небо! Нехай сонце буде ласкавим, а життя радісним! Нехай робота буде тобі задоволення! З Днем цивільної оборони!

Настав той самий довгоочікуваний день в житті нашої країни і для всього народу! День цивільної оборони! Як гордо і поважно звучить це свято. Адже всі ми прекрасно знаємо, що якщо десь трапляється якась біда, ви відразу мчіть нам на допомогу. Відразу усуваєте всі причини паніки. Ви дієте дуже швидко, чітко і впевнено. Ніколи не дивіться тому, завжди дивіться в обличчя небезпеки. Так дайте ж сьогодні, підняти келихи за вас, і сказати вам величезне спасибі за вашу важку і небезпечну працю. Дай же вам Господь міцного здоров’я і багато щастя! Нехай не знають ваші серця нічого поганого. Нехай тільки радість селиться у вас в будинку! Зі святом вас!

Сьогодні, всій країні особливо важливо віддати свою шану і всі привітання вам, дорогі наші рятувальники. Від усієї душі вітаємо вас з Днем цивільної оборони! Знайте, вам вдячна вся наша велика країна, за ваші дії! За те, що ви всі сили віддаєте нашої безпеки. Кожен раз, ризикуючи своїми життями заради нашої безпеки. Нехай для вас цей день, принесе нові перемоги, нові подвиги і нові вчинки! Бажаємо вам завжди залишатися в доброму настрої, нехай вас завжди супроводжує удача! Нехай береже вас Господь оберігає Ангел Хоронитель. Зі святом вас!

Дивіться також:  Привітання з початком весни своїми словами

Всім людям, всій країні потрібна ваша турбота! У вас є інструкції і запаси для допомоги, і головне – мужні працівники, які за нами, громадянами, підуть і в вогонь і в воду! Вітаю з Днем цивільної оборони! Щастя вам і довголіття заслуженому пошані!

Такі свята, як День цивільної оборони, відіграють важливу роль у житті суспільства, оскільки змушують кожного з нас на мить зупинитися і подумати про найголовніше: про людину і його безпеки в цьому мінливому світі. Сьогодні ми вітаємо вас, тих, хто має безпосереднє відношення до справі громадянської оборони країни, з цим чудовим святом! Миру вашому дому, поваги від оточуючих і впевненості у завтрашньому дні!

Зазвичай, коли настає якась біда, люди намагаються втекти, уникати. І тільки ви, наша служба цивільної оборони, завжди біжіть за покликом біди. Тільки ви у хвилини тривоги, протягуєте нам свою руку допомоги, захищаючи і оберігаючи кожного з нас! В цей осінній день, мені б хотілося особисто принести вам свої слова подяки, величезну повагу і каране повагу! Спасибі вам за те, що з допомогою вас ми знаходимося, як за кам’яною стінний, що ви завжди приходите на допомогу нам і з вами нам нема чого бояться! У день цивільної оборони ми вітаємо вас, наші захисники! І бажаємо вам, щоб все у вас і ваших родинах складалося просто чудово!

Прийміть від мене привітання з днем цивільної оборони! Бажаю вам знати на відмінно всі правила, яких навчає нас цивільна оборона, бути здатним врятувати і проінструктувати, надати допомогу і мати уявлення про те, як діяти в екстрених ситуаціях! Нехай в житті все буде чудово!

Дивіться також:  Оригінальні привітання з Вербною Неділею

Сьогодні День цивільної оборони, твоє професійне свято. Вітаю тебе і хочу побажати щасливого спокійного життя, щоб твої знання і вміння ніколи не довелося застосовувати на практиці. Бажаю мирного неба, спокою і безхмарного щастя тобі, і всім нам! І нехай стихійних лих буде якомога менше, щоб ми могли жити і радіти!

На кого ми можемо покластися у надзвичайній ситуації? Ну, звичайно, на працівників цивільної оборони, які відповідають за безпеку громадян своєї країни! Така місія складна та відповідальна, а працівники ГО незамінні. Спасибі вам за вашу роботу! Нехай ваш життєвий і професійний шлях буде безхмарним, здоров’я міцним, а удача ходить по п’ятах!