Привітання з Днем цивільної авіації

Підготували для вас гарні Привітання з Днем цивільної авіації, своїми словами українською мовою, в прозі.

Небеса прозорі як скло, але й там є свої межі і дороги, багато правил, без яких не можна піднятися в повітря на срібне крило! У День цивільної авіації я хочу сказати вам маленький комплімент про те, що ви знаєте все це як ніхто інший, а також про те, що вам дуже йде форма… Прийміть мої вітання та найкращі побажання!

Небо так близько, летимо м’яко, як пливемо… А все завдяки інженерам, який створив авіацію, а також її працівникам, які знають про неї буквально все! З Днем цивільної авіації! Нехай кожен ваш рейс відрізняється удачею, і легко долаються далекі і близькі повітряні відстані!

День цивільної авіації – не просто свято. Це свято тих, хто пов’язаний з самим цікавим транспортом – з літаками. Яке диво – дивитися, як набирає висоту красива сталева срібляста птах, і як приємно спостерігати за хмарами з ілюмінатора літака… Справжнє диво! І Вас, як людини, безпосередньо причетної до авіації, я вітаю з професійним святом! Я хочу побажати Вам спокійних злетів та м’яких посадок. Хочу побажати завжди насолоджуватися своєю дуже потрібної і шалено цікавою роботою! Хочу побажати Вам, щоб всі ваші мрії здійснювалися так само легко, як відривається від землі літак! Зі святом Вас! З Днем цивільної авіації!

Мрійникам – дорога в небеса! Возити вантажі, мандрівників… Головне – летіти і щоб все було добре! Прийміть мої вітання з Днем цивільної авіації і побажання про те, щоб повітряний маршрут був вірний, повідомлення з землею – регулярним, а посадка – невагомою!

Ось і збулася мрія людини! Можна літати як птах і навіть з великим комфортом, згорнувшись клубочком біля ілюмінатора і слухаючи мирний шум моторів… В День цивільної авіації я вітаю вас подякувавши за відмінну роботу, завдяки якій ми можемо літати під самими хмарами, бажаю вам всього найкращого!

Дивіться також:  Короткі гарні побажання

Вітаю з Днем цивільної авіації! Навіщо нам пташині крила, коли є літаки? Злетимо вище хмар! Нехай повітряне сполучення невидимими шляхами опутало всю земну кулю, ви точно знаєте, куди тримати курс і вірите у вдалий рейс, а я бажаю вам супроводу з добрих авіаційних прийме і великої удачі!

Вітаю вас з Днем цивільної авіації! Це свято добрих, мудрих, доблесних і відважних людей, які вміють ніколи не здаватися. Цивільна авіація — просто незамінна, адже регулярно тисячі, мільйони людей поспішають потрапити з однієї точки планети в іншу, і саме ви допомагаєте їм дістатися до мети. Від усієї душі хочу побажати вам здоров’я, родинного щастя, веселою цікавого життя, терпіння і безлічі яскравих моментів! Нехай все буде просто чудово, а кожен політ проходить без сучка і задирки! Бажаю вам побувати в усіх країнах світу, користуватися авторитетом і повагою серед колег, вміти перемагати і прагнути до кращого!

Добре сидіти біля віконця, чекати трохи нетерпляче прильоту і дивитися, як під крилом літака пропливають цілі країни, гори, моря і лісові масиви… Вітаю з Днем цивільної авіації! Будьте пильні кожну хвилинку в небесах і дуже щасливі кожна мить на землі!

Сьогодні день тих, хто, щодня підкоряючи небо, прокладає дорогу з цього блакитного безкрайньому мосту всім іншим людям. Бажаємо вам тільки льотної погоди, тільки вільного коридору. Нехай у вашому житті буде так само світло, як в самий льотний день.

Сьогодні свято тих, хто в небі — День цивільної авіації. Кожен працівник цієї галузі — справжній професіонал, інакше і бути не може. Спасибі Вам за те, що люди можуть літати. За те, що в небі нам комфортно і спокійно. Ваша робота — це не тільки романтика польотів, але і величезна відповідальність. Чистого неба, льотної погоди і всіляких благ!

Дивіться також:  Оригінальні привітання з Днем святого Валентина