Привітання з Днем транспортної поліції

Підготували для вас гарні Привітання з Днем транспортної поліції, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаємо з Днем транспортної поліції! Кожен раз, як вирушаємо в добрий шлях… Кожен раз, як дісталися в цілості й схоронності… Є привід згадати вас і сказати хоч мале, та «спасибі» за труди! Бажаємо вам довгих років, міцних буднів і жарких відпусток!

Далеко чи близько, на будь-якому транспорті ми хочемо подорожувати легко і з вітерцем! Всю турботу ми доручаємо вам, співробітникам транспортної поліції і сьогодні, ми не на ходу, для того щоб привітати вас з професійним святом і побажати всього найкращого!

Твоя професія одна з найнебезпечніших, але незважаючи на це ти вірно служиш людям, які потребують допомоги. Ти гідний загальної поваги, твоя родина може пишатися тобою, вони виростили сильного, сміливого і мужньої людини. З Днем транспортної поліції!

Співробітникам транспортної поліції, в її професійне свято я бажаю бадьорості і жвавості, а також міцного здоров’я, адже робота на транспорті – не цукор! І, крім того – пильності і кмітливості, адже злочинці так хитрі і виверткі! Ну і звичайно ж – виконання всіх бажань, адже праця повинна винагороджуватися не тільки начальством але й долею!

У вас роботи за верхівку і не хвилинки спокою! Транспорт всіх мастей рухається у всі боки, і всюди має бути абсолютно безпечно! З Днем транспортної поліції! Вашою службою можна пишатися, ну а сьогодні, прийміть побажання того, що напевно буде вам корисно – бадьорого самопочуття, доброго настрою і здійснення бажань!

18 лютого у нас прийнято святкувати День транспортної поліції. Хочеться побажати всім працівникам цієї служби міцного здоров’я та оптимізму, а також удачі і побільше приємних вражень від вашої нелегкої роботи. Від всього серця дякую за порядок і безпеку на транспорті.

Дивіться також:  Привітання з Ураза Байрам своїми словами

Сьогодні, в День транспортної поліції ми дружно скажемо «ні!» злочинності на маршрутах і шанобливо привітаємо з професійним святом панів поліцейських! Нехай ваші плечі прикрашають зірочки, а особа – посмішка! Нехай лихо сидить кашкет, а серце буде світло і трохи гордо за свою важливу і славну роботу!

Ти поліцейський з великої літери, ти любиш свою професію і дорожиш нею. Тому в це свято, День транспортної поліції, ти гідний безлічі привітань і похвал. Залишайся завжди на сторожі порядку незважаючи ні на що, щоб всі пишалися і поважали тебе. Зі святом!

Куди б ми не йшли, скрізь ви придбайте за порядком! Вітаємо з Днем транспортної поліції! Нехай рух на земних, повітряних і водних шляхах буде безпечним, а у вас на службі та в побуті не буде зайвих клопотів!

Для вас, охоронці порядку на водному, залізничному, повітряному транспорті звучать сьогодні вітання з професійним святом і вам спрямовані щирі побажання вдалих робочих днів, спокійних ночей, надійних гальм і вірних товаришів. Тримайтеся, ми всі вам довіряємо нашу безпеку.