Привітання з Днем Тихоокеанського флоту своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем Тихоокеанського флоту своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

На Тихому океані ви першими зустрічаєте світанок… Там водяться смачні краби… Вітаю з Днем Тихоокеанського флоту! Знайте, на суші вас чекають з нетерпінням, так що нехай плавання закінчується швидше! І в ньому – не сумуйте і будьте щасливі!

Величний і сильний на флот на Тихому океані… Схід немає наших земель, тільки щось чуже… А нам чужого не треба! Своє захистимо і збережемо! Попутного вам вітру і добрих зустрічей з дружніми судами у відкритому океані! Будьте сильні, як касатки, і ласкаві – як дельфіни!

Тихого океану з нашої сторони потрібно захист… Її гідно забезпечує особливий, Тихоокеанський флот, який ми сьогодні вітаємо з святковим днем! Нехай у плаванні вас супроводжує гарна погода, нехай вечора в кубрику не будуть нудними, а довгоочікуване повернення в порт припису – щасливим!

Ніхто не може переконати вас страх, боягузтво і страх. Ви ж це все вселяє всім ворогам країни. Зі святом!

Там, де царство самого Нептуна, в Тихому океані, насправді одні господарі – моряки Тихоокеанського флоту, чий день сьогодні відзначають навіть ті, хто в житті моря не бачив! Нашим захисникам, підкорювачам океанських просторів ми бажаємо світлого щастя!

Легендарному Тихоокеанському флоту, служба на якому, за силу лише справжнім чоловікам, сильним тілом і шляхетним духом, сьогодні, у святковий день – наші вітання! Плавайте швидко, повертайтеся за планом і дивуйте нас, сухопутних жителів своїми моряцкими байками!

Вітаю з Днем Тихоокеанського флоту! Ви захищаєте нас на самому східному морському рубежі, і хоч ми не моряки, але, напевно, це найкраще заняття в світі для вас! Подумати тільки – кругом водна гладь, а ваше судно пливе над нею сталевим велетнем! Бажаю вам попутного вітру, адже він потрібен, хоч і не вітрил!

Дивіться також:  Привітання з Днем волонтера

Тихий океан довго нам не скорявся, але, зрештою, хіба він міг встояти перед такими моряками? Тепер ви – його власники та захисники вод, що належать нам… Прийміть наші вітання з Днем Тихоокеанського флоту і найкращі вітання!

Нам Тихоокеанський флот – надійна опора! Звичайно, нехай в цій частині вод буде все спокійно, але нехай завжди буде в порядку ваше озброєння, а команда складається з справжніх морських вовків, сильних і благородних! Нехай шторм, співає свої пісні, але не дуже-то пустує, а качка – лише заколисує на сон грядущий…

На далекій східній стороні ходить наш Тихоокеанський флот і поки він стоїть на рейді, патрулює води… Країна може бути спокійна! З Днем Тихоокеанського флоту! Нехай прилади будуть справні, а з капітанського містка частіше видніються рідні береги!