Привітання з Днем телебачення

Підготували для вас гарні Привітання з Днем телебачення, своїми словами українською мовою, в прозі.

Навряд чи сьогодні в нашій країні знайдеться людина, зовсім не дивиться телевізор… Звичайно, іноді ми втомлюємося від реклами, але скільки цікавого і пізнавального щодня створюють для нас працівники телебачення! Сьогодні, у Міжнародний день телебачення я хочу сказати спасибі всім трудівникам телекамер і побажавши їм щастя, також побажати щоб наше ТБ завжди було найкращим і ловило до далеких зірок!

З Міжнародним днем телебачення! На вибір – сотні каналів на всіх мовах, чи виникне питання про те, що подивитися! Все яскравіше, якісніша картинка, скоро буде дивитися 3DТВ навіть на дачі! Так нехай і далі телебачення розвивається в ногу з часом, а провідні і репортери не втомлююся посміхатися з широких екранів!

Подумати тільки! Як ми раніше жили без телебачення? А як же чай під цікавий фільм, свіжі новини та цікаві шоу? Спасибі тим, хто подарував нам це диво і тим, хто щодня працює над тим, щоб ми не могли відірватися від нього! З Днем телебачення!

Що нам дає телебачення? Це не тільки розвага ввечері, з чашкою какао за переглядом мелодрами, і не тільки найсвіжіші новини про події нашого міста… Це також можливість побачити весь світ, і практично не відриваючись від домашніх справ дізнатися багато нового і цікавого! Вітаю з Всесвітнім днем телебачення!

Сьогодні телебачення присутня навіть у найвіддаленіших куточках нашої країни, і, мабуть, відіграє в житті суспільства роль не меншу, ніж винахід друку! До Всесвітнього дня телебачення я шлю вам в прямому ефірі вітання і найкращі побажання!

Сьогодні неможливо уявити наше життя без телебачення, яке дозволяє поглянути на всі сторони світу, бути в курсі найважливіших подій і просто з великим задоволенням проводити вільний час! Вітаю з Днем телебачення! Хай буде більше цікавих програм, талановитих ведучих і прогнозів гарної погоди!

Дивіться також:  Тости з днем народження другу – найкращі побажання