Привітання з Днем театру

Підготували для вас гарні Привітання з Днем театру, своїми словами українською мовою, в прозі.

Театр є в багатьох країнах, але наш – особливо гарний, з багатою історією, що поєднує самобутність і кращі традиції своїх світових побратимів! Сьогодні я з великим задоволенням вітаю з Днем театру всіх його творчих трудівників і бажаю їм натхнення, незгасаючого почуття прекрасного та найкращих переживань!

Театральних уподобань навіть більше ніж театрів! Ми дивимося драми і комедії, опери та оперети… І ніколи не залишаємося байдужими! З Днем театру! Цей світ – справжнє царство чудес і ми до нього обов’язково повернемося! Бути може, щоб і самим творити…

Те, що ти працюєш в театрі, на мій погляд, додає тобі… таємничості, чарівності! Мені радісно знати, що небайдужа мені чоловік зайнятий улюбленою справою і на роботу ходить, як на свято! З Днем театру! Щастя тобі у всьому його різноманітті, доступному в нашому світі!

Як же нам прожити без культурного відпочинку, без театру? Сьогодні, в день, присвячений йому, я хочу привітати всіх, хто трудиться на театральному терені і побажати їм всього найкращого! Нехай у вашому житті буде не менше чудес, ніж в самих чарівних ваших постановках про добро і любов!

Вітаю з Днем театру! Тут вигадані пристрасті киплять часом сильніше, ніж в реальному житті, і ми з великим задоволенням будемо повертатися в його стіни і говорити про те, як зворушила нас ваша гра… Дозвольте побажати вам натхнення, радості життя і просто любові!

Сьогодні театр не лише розвага еліти, він відкритий для всіх, але по колишньому залишається благородним закладом, до якого ми йдемо за тим, щоб долучитися до прекрасного! Прийміть мої вітання з Днем театру! Бажаю вам цікавих сценаріїв, самого кращого реквізиту та талановитих акторів!

Дивіться також:  Привітання з Днем шефа

Вітаю з Днем театру! Його історія така багата… Сьогодні я вітаю зі святом і бажаю грандіозних творчих успіхів тим, хто старанно продовжує його кращі традиції! Нехай життя балує вас приємними сюрпризами! Посміхайтеся і мрійте досхочу!

Твоє життя – прекрасна гра, де є місце всім фарбам і почуттів, де трапляється те, чого не завжди є місце в реальному світі… Прийми мої вітання з Днем театру, мрійливий, вільний душею і неймовірно талановита людина! Нехай твоя муза буде щедрою, а найкращі переживання – гріють серце все життя!

Ти творча людина, живеш і дихаєш мистецтвом. Здається, для тебе немає нічого кращого, ніж провести вечір в мріях, а потім, невтомно працює над їх втіленням! Прийми мої вітання з Днем театру! Нехай всі твої фантазії знаходять собі місце!

Нехай у театрі лише маски… Але як вони живі, як хвилююче і прекрасні! Театр – це особливий світ, який ми зануримося з головою і який ніколи не забудемо! У День театру я передаю найкращі побажання всім, хто прикладає руку і фантазію до подань на його сцені!