Привітання з Днем таксиста

Підготували для вас гарні Привітання з Днем таксиста, своїми словами українською мовою, в прозі.

Тобі, романтику далеких доріг, мужику з великої літери, в День танкіста я хочу побажати, щоб тебе рідше зупиняли Даішники, а машина завжди була в повному порядку. Бажаю, щоб в дорозі тобі завжди було комфортно і безпечно, і дому щоб тебе завжди чекали та радісно зустрічали! І хай береже тебе в поїздках твій ангел — ні жезла, ні цвяха!

Твій довгий робочий день складається з коротких поїздок, ти допомагаєш самим різним людям, і як би не втомився – свої професійні обов’язки виконуєш на відмінно! З Днем таксиста! Бажаю, щоб твоя машина не їхала – пливла, майже летіла над дорогами, та щоб дороги життя були для тебе вимощені золотом!

Вітаю з Днем таксиста! З тобою можна хоч весь світ об’їхати, але сьогодні можна почекати з дорогою, не краще відсвяткувати свято і прийняти багато привітання від тих, хто любить і цінує і як професіонала, і як чудову людину? Нехай у тебе буде все, що потрібно для щастя, а ще багато любові і приводів посміхнутися!

Дорогий таксист! В це свято побажання мої будуть прості і зрозумілі: бажаю рівних доріг і низьких цін на паливо, нормальних правил і адекватних Даішників, хороших маршрутів і веселих попутників, завжди досягати пункту призначення і ніколи не використовувати страховку. Зі святом, з Днем танкіста!

Вітаю тебе з Днем танкіста! Ти – затятий автолюбитель, можна сказати, професіонал! Я хочу побажати тобі, щоб на дорогах не виникало аварійних небезпечних ситуацій, щоб ти мчав на максимальній швидкості до свого щастя, щоб удача і успіх ніколи не відвернулися, а життя радувала нескінченно!

Пасажир сідає-виходить, і для нього це подія невелике, а для тебе так проходять дні… Але на своїй роботі ти не сумуєш, бо кохаєш її, а захоплення своєю працею це вже половина професійного успіху! У День таксиста я вітаю тебе, бажаю бути уважним і обережним на дорозі і щасливим в особистому житті!

Дивіться також:  Сумні СМС

Без автомобіля життя – не життя, а просто існування. Це точно знають всі таксисти. Нехай цей свято принесе тобі попутний вітер, гладку дорогу і зелене світло! Бажаю гарного настрою, вдалих поїздок, трохи менше поломок і побільше захвату від надійного залізного «коня». Будь впевненим в дорозі, міцно тримайся за кермо і вчасно сбавляй газ на поворотах! З Днем таксиста!

Бажаю тобі в День танкіста рівної дороги, яка приведе тебе до твоєї мрії! Нехай ніколи не підводять колеса, і хай завжди у твоєму житті горить лише зелене світло! Я бажаю тобі простих життєвих перемог і щоб у твоїй долі ніколи не траплялося непередбачених поломок зі здоров’ям! Нехай на червоний по дорозі до тебе простоять вічність негаразди, щоб ти завжди посміхався і ніколи не сумував! Зі святом тебе!

До таксі сьогодні висувають величезні вимоги… В машині пасажиру повинно бути зручно в дорозі – безпечно, ні зайвої хвилини в дорозі, а ще якщо хочеться розмови таксисту добре б його підтримати, ні – тактовно помовчати… І поки в цій сфері працюють такі хлопці, як ти, таксі хочеться викликати якомога частіше! З Днем таксиста! Міцного щастя, палкого кохання та виконання великих і малих надій!

У казках є килим-самоліт, чоботи-скороходи і чарівні коні, а у нас є таксі, і іншого не треба! З Днем таксиста! Крім побажань особистого щастя і благополуччя, я хочу сказати і про блага професійних – нехай машина працює з ювелірною точністю, дороги будуть рівними і без пробок, а пасажири дякують щирою посмішкою!