Привітання з Днем святого Валентина

Підготували для вас гарні Привітання з Днем святого Валентина, своїми словами українською мовою, в прозі.

Хочу привітати всіх закоханих з Днем святого Валентина. Тепло любові зігріває наші серця, дарує ніжність та посмішки! Як же пощастило всім тим, хто знайшов свою половинку, адже з-за цього життя стало легше, гарніше і прекрасніше! Закликаю піклується про крихкому квітці під назвою любов, вчасно підживлювати і поливати його. Кохайте і будьте коханими!

День закоханих придумали, безсумнівно, для тебе! Вітаю з святом прекрасного і надихаючого почуття! Бажаю тобі відчувати його багато і часто! Нехай завжди це почуття приносить повітряні відчуття, радість, доброту, щастя! Нехай Любов окрилює і надихає на прекрасні звершення!

З Днем святого Валентина! Нехай ангел-охоронець допомагає тобі летіти, коли твої крила опускаються вниз.

У світі багато чудес… але нехай любов стане з них твоїм головним скарбом! З Днем закоханих!

В День святого Валентина, бажаю зустріти тобі справжню любов! Нехай вона буде міцною, сильною. Нехай вона зруйнує будь-які рамки і межі. Нехай вона подарує тобі безмежне щастя, море теплоти і ніжності і все саме-саме приємне. А найголовніше – нехай вона буде взаємною!

Хто просто думає про любов, той ніколи її не знайде! А хто прагне до мрії і бореться за неї, той завжди буде щасливий! З Днем святого Валентина!

Сонечко, якщо ти зі мною – світ світлішим і життя стає в радість! А без тебе дуже сумно і самотньо! Так будь же завжди зі мною! З Днем святого Валентина!

З Днем святого Валентина тебе! Тримай валентинку! Нехай вона піднімає тобі настрій і викликає посмішку! Бажаю тобі зустріти справжню, глибоку любов, а найголовніше – нехай вона буде взаємною і приносить лише позитивні емоції!

Дивіться також:  Привітання з Днем святого Валентина дружині

Знаєш, зовсім недавно, ще якихось пару десятків років тому ми навіть не знали про те, що існує такий День закоханих, день святого Валентина. Тепер всі з задоволенням обмінюються валентинками, загодовують один одного шоколадом і навіть цілуються під омелою – якщо знайдуть її в середині лютого. Але мені здається, що і зараз, і тоді найголовніше було те, як ти ставишся до своєї половинки. Щирість почуттів перевіряється не солодощами і не листівками, а зовсім іншими речами, які неможливо ні помацати, ні прочитати, ні спробувати. Вітаю тебе, але хочу сказати: для мене день святого Валентина, День закоханих і взагалі будь-який день – це зайвий привід побачити тебе і сказати: «Я тебе люблю!»

Сонечко моє, ти найдорожчий скарб для мене у всьому світі! З Днем святого Валентина!