Привітання з Днем святого Валентина жінці

Підготували для вас гарні Привітання з Днем святого Валентина жінці, своїми словами українською мовою, в прозі.

Моя ненаглядна! Хочу привітати тебе з святом всіх закоханих. Ти – моя зірочка, яка розсіює нічну імлу і від якої неможливо відірвати погляд. Залишайся такою ж яскравою і незгасною, світи ще багато-багато років!

Життя пройти — говорить народна мудрість — не поле перейти, але з тобою, моя мила, я готовий перейти і гори, і моря, і жити цілих три життя поспіль! Адже ти моє світло і моє щастя! В День святого Валентина я знову кажу про свою любов і безмежно щасливий бачити теплу взаємність у твоїх прекрасних очах!

Вітаю з Днем Валентина і любові! Для тебе можна своїми руками виростити оранжерею!

Люди здавна намагаються пізнати любов, шукають пояснення цьому простому слову, але скільки б не було сказано фраз про це прекрасне почуття, по-справжньому все стає зрозумілим лише тоді, коли замовкає голос і починає говорити серце. З тобою моє серце стукає по-особливому, з тобою все на світі набуває свій сенс, з тобою я по-справжньому щасливий і це свято – лише зайвий привід про це тобі сказати.

Кохана! Нехай за вікнами вирує суворий лютий, але в моїй душі завжди так гаряче, що я можу розтопити весь сніг. Я люблю тебе!

Нехай на вулиці сніг і заметіль, нехай мороз намагається перетворити нас всіх в лід, але мені він не страшний. Як тільки я думаю про тебе, в моїй душі стає тепліше, адже я так сильно люблю тебе! Вітаю з Днем всіх закоханих, моя маленька!

Моєю улюбленою і єдиною, яка завжди трохи таємнича і неповторна, в ім’я якої хочеться робити подвиги, я приготував сьогодні привітання з Днем закоханих і побажання бути найщасливішою, а також – ніжний поцілунок любові!

Дивіться також:  Привітання подрузі з Трійцею

Кожен день бажаю тобі бути закоханою настільки, щоб святий Валентин неодмінно це помічав і супроводжував твоєму щастя в любові! Нехай у твоєму серці завжди буде світло і натхненно! Нехай твоя усмішка завжди несе світло і ніжність! Бажаю тобі бути щасливою закоханої на нашій планеті!

Сьогодні послав додому ангела, щоб він привітав ясне сонечко з Днем закоханих. Але на жаль він не впорався, тому що осліп від твоєї чарівної краси. Тому, кохана, це відповідальне завдання сьогодні ввечері я візьму на себе. Безмежно люблю і обожнюю. З Днем святого Валентина!

З Днем святого Валентина! І нехай твоє серце співає від нашої любові. Нехай очі кричать про твоє щастя. Нехай твоя чарівна усмішка робить щасливими усіх навколо. А я зможу подарувати тобі незабутні хвилини, дні, години і роки нашого довгого життя.