Привітання з Днем святого Валентина своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем святого Валентина своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Завжди є хтось, хто дивиться на тебе, в той час, поки ти дивишся на когось іншого.

Привітати Вас з Днем святого Валентина – надзвичайне задоволення! Адже Ви просто створені для того, щоб жити з відчуттям свята Дня закоханих постійно. Нехай же це стан ніколи не покине Вас. Нехай воно приносить лише приємні переживання і ніколи не приносить смутку!

З Днем Святого Валентина! Я вірю, що кохання, як сонця, світла і води, на світі багато не буває!

Я перестану любити тебе тільки тоді, коли сліпий художник намалює звук падіння пелюстки троянди на скляну підлогу палацу, якого немає..

Вітаю з Днем Святого Валентина! Я тану від любові до тебе, прямо як морозиво!

З Днем святого Валентина хочу привітати всіх! Любові вам міцною, не обтяженої життєвими проблемами. Літайте в любовному вальсі нескінченно довго, прям як лебеді!

Привіт. Я валентинка, якій доручено передати тобі необмежену кількість найніжніших поцілунків!

З Днем святого Валентина вітаємо ми зараз усіх, хто тільки що закохався і тих, хто любить вже року. Бажаємо вам щастя нескінченного, міцного. Воркуйте, як голубки навесні на даху, кружляєте в нескінченному вальсі любові. Будьте віддані один до одного, як лебеді.

Яке диво дивне, коли 14 лютого є кого привітати, про кого подумати з ніжністю!

Я люблю тебе кожну мить, але День святого Валентина – вдалий привід до того, щоб оточити тебе особливою увагою і романтикою! Прийми мої вітання і побажання жити довго і щасливо, а я завжди буду з тобою поруч!

Дивіться також:  Привітання з Великоднем