Привітання з Днем святого Валентина хлопцеві

Підготували для вас гарні Привітання з Днем святого Валентина хлопцеві, своїми словами українською мовою, в прозі.

Мій зайчик дорогий, коханий. Ну як же я рада, що у мене є ти. Я обожнюю тебе безмірно. І я ціную тебе… Лише ти, лише ти розбудиш в мені пристрасть. Лише ти здатний подарувати мені щастя.

Чоловік мій дорогий, моє щастя і усмішка! Я таємно тебе вітаю з Закоханим днем! Ти сонце моє і мій холодок в літню спеку. А я лише твоя розпещена дівчинка. Подарунок отримаєш вночі)

Хочу, щоб ти завжди відчував мої думки, мої бажання і мою любов. Нехай Валентинів день відкриє тобі справжні мрії і почуття. Нехай вони збігатимуться з моїми. Бажаю, щоб ми вибрали один шлях на двох, який приведе до нескінченного щастя.

У день нашого знайомства було похмуро. Я пам’ятаю, пам’ятаю відчуття тепла в грудях при вигляді тебе! Ти увійшов в моє життя як довгоочікуване сонце осяває своїм світлом кожен день! У День всіх Закоханих, хочу знову і знову сказати: Я Тебе люблю! Спасибі, що ти є у мене!

Вітаю тебе з Днем святого Валентина! Хочу сказати тобі, що ти мені дуже дорога. Мені з тобою завжди добре, і я щаслива, що ти просто є! Від усієї душі бажаю тобі відчути таке ж щастя! Люблю тебе!

З Днем закоханих тебе! Сьогодні мені треба сказати тобі важливу річ. Я люблю тебе. Люблю саме такого, який ти є, і тобі не потрібно щось спеціально робити або кимось бути для моєї любові. Я шалено щаслива, що ти у мене є! І спасибі, що залишаєшся зі мною!

Якщо є на світі велике щастя, то це щастя – бути поряд з тобою. Мені пощастило. Ти запалив у мені вогонь, який ніяка на світі сила не здатна загасити. Я мрію кожен з днів закоханих зустрічати з тобою. Вітаю!

Дивіться також:  Привітання з Днем митника

Вітаю з Днем святого Валентина! Бажаю тобі не знати непоправних втрат в любові і розумно коригувати погляд на життя так, щоб бути завжди щасливим.

Ти сьогодні в День закоханих не дуже захоплюйся даруванням своєї любові, а то мені зовсім нічого від тебе не залишиться… А я сьогодні така «голодна».

Вітаю тебе з Днем святого Валентина! Сьогодні воістину наше свято! Знаєш, я шалено щаслива від того, що колись зустріла тебе. Ти змушуєш мене посміхатися і відчувати себе на сьомому небі! І я впевнена, що мої почуття взаємні. Зі святом, любов моя!