Привітання з Днем святого Валентина дружині

Підготували для вас гарні Привітання з Днем святого Валентина дружині, своїми словами українською мовою, в прозі.

У День закоханих я вітаю свого зайченя, свою кохану, і відчуваю себе закоханим хлопчиськом, адже разом з тобою в моєму серці оселилась вічна весна! Я хочу побажати тобі самій прекрасній і чарівній долі, якої варта лише справжня принцеса!

В День святого Валентина я вважаю своїм обов’язком зізнатися тобі в любові, а також урочисто пообіцяти завжди любити і піклуватися про тебе, допомагати ставати щасливішими і, якщо знадобиться, – на руках віднести на край світу! Зі святом, красуня моя!

З Днем всіх закоханих! Ти у мене світла, як сонечко, солодка, як карамель і ніжна, як лань! Так як же мені не любити тебе, не любити всім серцем? Сьогодні я знову кажу тобі про це без угаву і хочу говорити так все життя! А ще я дарую тобі квіти, які маліють поруч з твоєю красою і гарячий поцілунок!

Вітаю свою пташку з казково-романтичним святом — Днем святого Валентина. Дуже хочу побажати тобі, Сонечко, опинитися сьогодні на березі теплого океану. Зловити там золоту рибку. А після того як вона виконає бажання відправитися в романтичний круїз на шикарній яхті!

Моя ненаглядна! Хочу привітати тебе з святом всіх закоханих. Ти – моя зірочка, яка розсіює нічну імлу і від якої неможливо відірвати погляд. Залишайся такою ж яскравою і незгасною, світи ще багато-багато років!

Ти Любов моя світла! Годину з тобою дає мені сил на весь день, твою усмішку я бачу навіть, коли ти не поруч.
Нехай збудуться всі твої мрії, а я допоможу їм здійснитися. І в це свято і кожен день ми будемо разом — мені для щастя більшого не треба!

Дивіться також:  Побажання здоровя

У День святого Валентина моє привітання для тієї, яку я люблю цілий рік! Люблю витонченої красунею на святі, сонної красунечкою вранці, клопіткій господинею… Словом, кожен, адже головне, що твоє любляче серце віддано мені, а мій – тобі! Зі святом, любов моя, будь щаслива!

Люди здавна намагаються пізнати любов, шукають пояснення цьому простому слову, але скільки б не було сказано фраз про це прекрасне почуття, по-справжньому все стає зрозумілим лише тоді, коли замовкає голос і починає говорити серце. З тобою моє серце стукає по-особливому, з тобою все на світі набуває свій сенс, з тобою я по-справжньому щасливий і це свято – лише зайвий привід про це тобі сказати.

З Днем святого Валентина! І нехай твоє серце співає від нашої любові. Нехай очі кричать про твоє щастя. Нехай твоя чарівна усмішка робить щасливими усіх навколо. А я зможу подарувати тобі незабутні хвилини, дні, години і роки нашого довгого життя.

Люба моя, ти найкраща на світі, сама добра і ніжна, ти подарувала мені любов, яка ніколи не вичерпається. І якщо хто-небудь коли-небудь зможе написати твоє ім’я шматочком льоду на сонці, то я повірю в те, що ця людина любить тебе більше, ніж я. З Днем святого Валентина, кохана!