Привітання з Днем святого Валентина дівчині

Підготували для вас гарні Привітання з Днем святого Валентина дівчині, своїми словами українською мовою, в прозі.

Кожен день бажаю тобі бути закоханою настільки, щоб святий Валентин неодмінно це помічав і супроводжував твоєму щастя в любові! Нехай у твоєму серці завжди буде світло і натхненно! Нехай твоя усмішка завжди несе світло і ніжність! Бажаю тобі бути щасливою закоханої на нашій планеті!

З Днем закоханих тебе! Сьогодні мені треба сказати тобі важливу річ. Я люблю тебе. Люблю саме таку, яка ти є, і тобі не потрібно щось спеціально робити або кимось бути для моєї любові. Я шалено щасливий, що ти в мене є! І спасибі, що залишаєшся зі мною!

Сонечко моє, зі святом! В День святого Валентина, від усього серця, що належить найпрекраснішою дівчиною на світі, бажаю тобі безмежного яскравого щастя, прекрасною удачі і ніжної любові! Нехай збуваються твої мрії, нехай життя буде легким і яскравим, немов у крихти-колібрі!

Мені ніколи не зрівнятися з великими класиками в словах про кохання, але я готовий посперечатися з ними в щирості і глибині своїх зізнань до тебе. Я вітаю тебе з Валентиновим днем. Хочу, щоб вірила мені, потребувала мені і відчувала, як ти мені дорога.

Нехай на вулиці сніг і заметіль, нехай мороз намагається перетворити нас всіх в лід, але мені він не страшний. Як тільки я думаю про тебе, в моїй душі стає тепліше, адже я так сильно люблю тебе! Вітаю з Днем всіх закоханих, моя маленька!

Що може бути краще, ніж прокинутися вранці 14 Лютого і подумати про своїй коханій дівчинці? Я зроблю для тебе все, що ти попросиш. Я дуже люблю тебе, моя маленька, солоденька дівчинка, і вітаю з нашим святом.

Дивіться також:  Привітання з Наврузом

З Днем святого Валентина! І нехай твоє серце співає від нашої любові. Нехай очі кричать про твоє щастя. Нехай твоя чарівна усмішка робить щасливими усіх навколо. А я зможу подарувати тобі незабутні хвилини, дні, години і роки нашого довгого життя.

Люди здавна намагаються пізнати любов, шукають пояснення цьому простому слову, але скільки б не було сказано фраз про це прекрасне почуття, по-справжньому все стає зрозумілим лише тоді, коли замовкає голос і починає говорити серце. З тобою моє серце стукає по-особливому, з тобою все на світі набуває свій сенс, з тобою я по-справжньому щасливий і це свято – лише зайвий привід про це тобі сказати.

Котик, я тебе люблю і хочу зустрічати захід, тримаючи твою руку біля свого серця, щоб ти чула, наскільки сильна моя любов до тебе! Зі святом!

Вітаю тебе з Днем святого Валентина! Хочу сказати тобі, що ти мені дуже дорогий. Мені з тобою завжди добре, і я щасливий, що ти просто є! Від усієї душі бажаю тобі відчути таке ж щастя! Люблю тебе!