Привітання з Днем судового пристава

Підготували для вас гарні Привітання з Днем судового пристава, своїми словами українською мовою, в прозі.

З Днем судового пристава! Держава довірила тобі одну зі своїх найважливіших функцій — виконання судових рішень! І ти чудово справляєшся зі своїми обов’язками, про це свідчить твоє успішне просування по службі. Бажаю тобі лояльного начальника, розуміння у родині, міцного здоров’я та достойної зарплати. І нехай у твоїй роботі не буде проблем!

Сьогодні свято тих, хто присвятив своє життя служінню закону. Судовими приставами забезпечується виконання всіх судових рішень, вироків безпомилково і точно в строк. Спасибі їм за те, що цінують наші права та інтереси. Щоб справедливість завжди була на вашому боці!

Пристав, без сумніву, – страж законності і правового порядку. При його сприянні держава підтримує справедливість, відшкодовує збитки, допомагає чесним людям повернути втрачене. І ти теж належиш до цієї «касти» верховних вартою. Терпіння тобі, порядності, щирості! А також – світлих посмішок, щирих поглядів, привітних слів! Нехай недоброзичливість не затьмарює твою долю! Успіхів у роботі! З Днем пристава!

Судовий пристав – робота не для всіх. Щоб вибрати таку професію, необхідно володіти певним складом розуму, і гострої жагою справедливості. Вітаю тебе, мій друг, з твоїм професійним святом, і бажаю і надалі сприяти правосуддя!

Як важко судити інших… Це велика відповідальність, титанічна праця. Нехай у Світі зменшиться кількість злочинів і правопорушень! І Ви будете дарувати людям радість свободи і свободу дій! Зі святом!

В День судового пристава прийміть мої вітання! Ваша служба і нелегка, ваша служба небезпечна, але хто ж ще може переконати громадян виконувати судові рішення? Я знаю, що вас не налякати різкими висловами і погрозами, але хочу побажати вам відмінного здоров’я, впевненості, сил, більше напору – щоб жоден порушник не ухилився від справедливого вироку!

Дивіться також:  Побажання коханому

Закон є закон, тому з нього не може бути жодних винятків. Ваша нелегка робота полягає в тому, щоб втілювати в життя рішення суду, слідуючи кожній букві закону. Сьогодні ми вітаємо Вас з Днем судового пристава і щиро зичимо міцного здоров’я, непохитної волі, кар’єрного зростання та великого особистого щастя!