Привітання з Днем статистики

Підготували для вас гарні Привітання з Днем статистики, своїми словами українською мовою, в прозі.

Робота в твоїх руках – так і горить! Ти по натурі непосида, ну а за професією – статистик! Прийми наші сердечні вітання з професійним святом! Знай, такі люди як ти – талановиті, веселі і добрі, з якимось вогником… рідкість!

Іноді всіх нас просто вражає ваша робота. Це ж яким цікавим потрібно бути, щоб опитати таку кількість людей для визначення потрібної інформації. Сьогодні, нам хочеться привітати вас із всесвітнім днем статистики! В цей ваше професійне свято, вам хочеться побажати, щоб зустрічалися вам скрізь, тільки чуйні та добрі люди. Адже ваша робота, що вимагає багато спілкування і вміння слухати. Нехай уся ваша робота приносить вам тільки самі позитивні плоди! Нехай кожен новий день. Для вас починається з посмішки, з настрою, везіння. Бажаємо, щоб всі ваші підсумки і підрахунки, були тільки добрими. Зі святом вас!

Все, що відбувається, все, що нас оточує, можна підвести під чудову науку – статистику, і сьогодні я хочу привітати людини, яка все життя проводить у копітких дослідженнях для того, щоб статистика була найбільш точної! Не знай втоми, посміхайся кожен день і вносять в неї свій внесок!

Вітаю з Днем статистки! Без неї нам не вести успішну торгівлю, не творити наукових відкриттів, словом нічого не знати про світ… Нехай з-під твоїх спритних пальців виходять самі точні статистичні дані, які будуть нарозхват!

Статистичний розрахунок малює нам цікаву картину світу зі всієї сторін, але сьогодні, в День статистики я хочу побажати вам стільки життєвого щастя, щоб це не вкладалося ні в яку статистику! Нехай на кожному кроці вас чекають приємні сюрпризи, і серце зігрівають близькі стосунки з рідними, друзями та коханими!

Дивіться також:  Вітання жінці з Трійцею

Сьогодні ми маємо намір поповнити статистку хороших днів, тобто, хочемо тебе міцно обняти та привітати із професійним святом – з Днем статистики! Починай щоранку зі свіжих планів, а ввечері пишайся своїми успіхами і дивись солодкі сни!

Володіти інформацією – значить володіти світом, це половина успіху. Вітаю з Днем статистики! Нехай вона знаходить застосування в кожній області буде вірною і точної! Ну а тому, що трудиться на її арені, я бажаю побільше сил і гарного настрою!