Привітання з Днем сміху – найкращі побажання на 1 Квітня своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем сміху – найкращі побажання на 1 Квітня своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Сьогодні – справжній «День дурня», але нехай ніхто, і ти в особливості, не відчуває себе дурнем, адже 1 квітня призначений для добрих жартів і теплого сміху, який прикрашає наше життя, повертаючи їй яскраві іскорки! Так що — вперед, іди на полі бою за гарний настрій і веселощі!

В день 1 квітня я без жартів і сміху хочу привітати тебе і побажати як слід повеселитися, адже тільки раз у році у нас є привід бути такими несерйозними і так круто розігрувати друзів, рідних і колег! Так нехай у тебе сьогодні буде тисяча приводів посміхнутися, а гарного настрою вистачить ще на рік вперед!

1 квітня – розпал весни, і тому в цей день настрій особливо чудово, а сонячні зайчики, ніби спеціально, норовлять сісти на ніс! Приймай мої вітання! Жартуй сьогодні, влаштовуй сюрпризи і усміхайся кожну хвилинку, адже хороший настрій і сміх, як відомо, вельми продовжують життя!

Справі – час, потісі – годину, але сьогодні, на 1 квітня – для неї цілий день! Так нехай сьогодні усмішка не сходить з твоїх уст, а світлий твій розум не перестає вигадувати дивні жарти для рідних і друзів! А я шлю тобі привіт і побажання всього найкращого! Вітаю з самим веселим днем! Ти ще спиш, соня? А між тим, на підвіконні за квітковим горщиком сидить дракончик, і передає тобі привіт від мене, адже сьогодні… перше квітня! Ну-ка, швидко вирушай розігрувати всіх знайомих і усміхайся весь день!

Хороші жарти не менш цінні, ніж золото, адже з ними – наш світ стає добрішим, ми вчимося дивитися на нього не так серйозно і прискіпливо, посміхаємося і з цим стаємо трохи щасливішими… Так нехай 1 квітня буде для тебе не просто днем, коли треба сміятися, тому що так прийнято, а вдень, коли просто потрібно кожному рідній і близькій людині, допомогти щиро посміхнутися!

Дивіться також:  Привітання з Трійцею другові

Вітаю з 1 квітня! Знай, сьогодні тебе чекає чимало жартів, але мої вітання – чиста правда! Від всього серця я бажаю тобі бути сьогодні, як ніколи, веселим і життєрадісним, сміятися і веселитися, думати тільки про хороше і посміхатися так ясно, щоб тобі заздрило навіть сонечко!

Коли весна завзято і наполегливо стукає у вікна, неможливо залишатися похмурим! Тому не будь сонею в першоквітневе ранок, а скоріше посміхнися і задумай що-небудь веселе, щоб здивувати друзів і рідних, допомогти їм посміхнутися і посміятися! І нехай сьогодні твої витівки продовжать їм сміхом життя мінімум на сто років!

Привіт! Поштова сова ще не прилітала? На лапці у неї – послання для тебе! Втім, я, здається, пам’ятаю його… починається воно так… Вітаю з 1 квітня! Бажаю сьогодні дзвінко сміятися, радіти всім серцем, широко посміхатися і веселитися нестримно!

Ох, що за день сьогодні! Ну, абсолютно ніхто не може бути серйозним! Але це навіть на краще, адже не можна весь час хмуритися, потрібно іноді повертатися в дитинство! Я вітаю тебе з першим квітня і бажаю не тільки веселитися самому, але і не давати нудьгувати іншим!

Свято не повинен бути сірим і нудним, особливо такий, як 1 квітня, День сміху! До речі, про сміх… у світі багато мов, а от сміх – скрізь один, можна сказати, він інтернаціональне багатство, подовжує і прикрашає життя! Так нехай сьогодні у тебе його буде вдосталь!