Привітання з Днем словянської писемності і культури – побажання з Днем Кирила і Мефодія своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем словянської писемності і культури – побажання з Днем Кирила і Мефодія своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Культура і лист – основа країни, її самобутності. Те, що належить нам, кожна людина повинна знати, любити і берегти, і теж заповідати онукам… Вітаю з Днем слов’янської писемності і культури! Живіть довго, в багатстві і міцному здоров’ї!

Кожен народ повинен знати і цінувати свою культуру, яка дала йому виховання особливе відчуття рідної мови. У День слов’янської писемності та культури я хотіла б привітати слов’ян з усіх країн, ревно оберігають основи своєї мови і культури, завдяки яким наше духовне багатство передається з покоління в покоління.

У нашій писемності укладена культура. І навпаки. Вітаю з Днем слов’янської писемності і культури! Як славно, що нашу багату спадщину не вивчити і за цілий вік! Нехай ваше життя проходить в культурному благополуччя і достатку на саме добре!

Пройшли часи, коли наука та культура були доступні далеко не всім… Сьогодні ж – відкриті тисячі доріг для того щоб жити легко, щасливо і культурно! У День слов’янської писемності та культури я бажаю вам бути щасливим, задоволеним своєю долею, яка створена своїми ж руками!

Наш обов’язок – з малих років долучатися до рідної культури, інакше, хто ж ми? Вітаю з Днем слов’янської писемності і культури! Бути освіченою людиною, не тільки модно, але і життєво важливо для правильного сприйняття світу… Так будьте завжди на хвилі знань про нашої писемності і культури, і вмійте їх практично застосувати!

Багато століть тому, нам була дана слов’янська писемність. Дана не тільки для спілкування, але й для культурного збагачення! Сьогодні, в День слов’янської писемності і культури я бажаю вам усіляких гараздів, а головне – життя багатої на культурне самопросвещение!

Дивіться також:  Вітання з Днем соборності України

Слов’янські писемність і культура – національне надбання і предмет гордості. Сьогодні ми відзначаємо свято, присвячене їм день, і добре б, щоб він був не тільки приводом повеселитися, а й нагадуванням про те, що дійсно цінно!

Вітаю з Днем слов’янської писемності і культури! Давайте сьогодні згадаємо про Кирила та Мефодія, про те, який скарб вони подарували нашій землі… Сьогодні я хочу побажати вам писати грамотно і красиво, а також завжди бути культурною людиною!

Грамота – всьому голова. Культура – мова. З Днем слов’янської писемності і культури! Нехай добробут і достаток накриє вас хвилею з головою, і кожен день проходить під знаками удачі і любові! Нехай збуваються всі мрії і виправдовуються надії!

Вітаю з Днем слов’янської писемності і культури! Щоб набратися мудрості, немає диво-таблеток, але є наука, відкрита для кожного! Нехай ваші знання будуть неосяжні, а щастя – безмежним! Посміхаючись кожен день, мрійте і втілюєте мрії!