Привітання з Днем шоколаду своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем шоколаду своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю зі святом всіх ласунів, з днем Шоколаду!

Не все те шоколад, що здається таким… Бувають і замінники, підробки! У День шоколаду я бажаю тобі завжди вибирати самий якісний шоколад, пробувати невтомно його світовий асортимент і трохи переносити це в життя… тобто пробувати від неї все найкраще і побільше! Приємного апетиту на солодке життя!

У солодкий свято, у Всесвітній день шоколаду і відповідні побажання! Романтично-палке кохання, пригод і сюрпризів, щастя прямо в руки, посмішка на кожен день, веселого відпочинку кожну вільну хвилинку і всього найкращого! Відведи у своєму житті всього, про що коли-небудь мріялося, особливе місце!

До Всесвітнього дня шоколаду у мене до тебе побажання – бути його відданим шанувальником і прискіпливим гурманом! Втім, не тільки шоколадками живий чоловік… Нехай тебе на кожному кроці супроводжує удача і азарт на нові справи! Змінюй своє життя на краще, збирати навколо себе найкращих друзів і рідних і ніколи не сумуй!

Людина, яка любить шоколад, просто не здатний на погані вчинки. Вітаю тебе з святом, що підтверджує твої високі людські якості, з днем Шоколаду!

В цей смачний свято бажаю скуштувати найкращі сорти шоколаду і взагалі не соромитися випробувати всі можливості життя, живо прибираючи до рук те, що за смак! Повір у те, що краще не тільки чекає на тебе попереду, але вже починається!

Хай життя в тебе буде просто в шоколаді! Не відмовляй собі в кращому, мрій, люби і буквально порхай над землею від окриляючого сонячного щастя! З Днем Шоколаду!

Сьогодні найсмачніший свято на світі – день шоколаду! Вітаємо вас з цим чудовим днем! Бажаємо, щоб ваше життя було таким же солодким, як справжній шоколад, нехай в ній здійснюються тільки хороші, добрі справи і нехай вона буде переповнена гармонією, щастям і гарним настроєм!

Дивіться також:  Привітання з Днем героїв Вітчизни

Солодке їсти в міру – зовсім не шкідливо, тим більше – шоколад, тим більше – у Всесвітній день шоколаду! В цей день я хочу побажати тобі всього доброго, щоб життя було солодким, свіжою і хвилюючою в кожному своєму миті! Цінуй себе, мрій сміливіше і вір, що до твоїх талант і старанню все найкраще обов’язково додасться!

У цей спекотний день освіжись шматочком спокусливого у своєму смаку шоколаду і прийми мої вітання з його святом! Спробуй його кращі сорти і взагалі не соромся пробувати всі можливості життя, живо прибираючи до рук те, що за смак! Повір у те, що краще не тільки чекає на тебе попереду, але вже починається!