Привітання з Днем шоколаду – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Привітання з Днем шоколаду – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Дружину шоколадку подарую і в свято цей солодкий побажаю — не відмовляй собі в кращому, мрій, люби і буквально порхай над землею від окриляючого сонячного щастя!

У День шоколаду я бажаю тобі завжди вибирати самий якісний шоколад, пробувати невтомно його світовий асортимент і трохи переносити це в життя… тобто пробувати від неї все найкраще і побільше!

Мій коханий чоловік сьогодні, у Всесвітній день Шоколаду, хочу побажати тобі в житті всього самого солодкого, смачного і ароматного! Посміхайся кожен день з раннього ранку і до сну і хай збудуться всі мрії!

Вітаю тебе, мій коханий чоловічок, з Днем шоколаду! Так, привід для свята вельми незвичайний… Але шоколад цього заслуговує! Він не тільки шалено смачний, але і піднімає настрій!

У День шоколаду, головне частування, звичайно ж, це ласощі богів… Плитками в шарудить фользі, гарячим напоєм в чашці, добавкою в випічку, глазур’ю на цукерках… Хай життя в тебе буде просто в шоколаді! Не відмовляй собі в кращому, мрій, люби і буквально порхай над землею від окриляючого сонячного щастя!

Вітаю з Днем шоколаду! Так, привід для свята вельми незвичайний… Але шоколад цього заслуговує! Він не тільки шалено смачний, але і піднімає настрій! Бажаю частіше радувати себе їм, найкращим, тане в роті, і радіти навіть тоді, коли шоколаду немає під рукою, адже життя так добре!

До Всесвітнього дня шоколаду у мене до тебе побажання – бути його відданим шанувальником і прискіпливим гурманом, і пізнай смак життя «в шоколаді»!

Вітаю з Всесвітнім днем шоколаду! В це свято всіх ласунів планети я бажаю тобі шоколадного настрою, солодкого життя, смачних подарунків і рядом незамінних друзів, які завжди готові принести твої улюблені цукерки або допомогти їх винищити у веселій компанії!

Дивіться також:  Привітання з Хеллоуїном

Вітаю з Днем шоколаду! Зверни увагу, винуватець торжества сьогодні так проситися на зубок, так що не зволікай! Солодкого життя тобі!

Сьогодні – свято ласунів, а саме – Всесвітній день шоколаду! Тебе, як великий ласуну, я бажаю прекрасне життя, в якій з гіркого – тільки вишукані сорти шоколаду! Посміхайся кожен день з раннього ранку і до сну і хай збудуться всі мрії!