Привітання з Днем шефа

Підготували для вас гарні Привітання з Днем шефа, своїми словами українською мовою, в прозі.

Високоповажний наш керівник, вітаємо вас з професійним святом! Будьте ласкаві прийняти від колективу вітання в знак нашої відданості і поваги до ваших заслуг. Бо невимовна честь для нас працювати під вашим проводом.

Бажаємо працьовитих і виконавчих підлеглих, чесних і порядних компаньйонів, слабких і беззахисних конкурентів, правильних рішень, ефективних дій і величезних прибутків.

Дорогий наш начальник, вельмишановний керівник, від усієї душі вітаємо вас з днем шефа!

Якщо б ви були садівником, то ваш сад був би кращим у всій окрузі. Тому що Ви вмієте створювати умови для дозрівання хороших, якісних плодів. Якщо б Ви були будівельником, збудований Вами будинок простояв би століття. Тому що Ви вмієте закладати міцний фундамент. Якщо б Ви були розвідником, то Вас ніколи б не розсекретили. Тому що Ви ретельно продумуєте кожен свій крок.

Ви яскрава особистість, успішний чоловік. Досягаючи Успіху, люди поводяться по-різному. Хтось Успіх складає — у скарбничку досягнень, хто примножує — раз від разу. А ви вмієте ділити Успіх. Ділити на всіх, хто був до нього причетний. Можна навіть сказати, що Успіх шляхом такого розподілу розмножується. Вірніше примножується. Ваш Успіх притягує і згуртовує, породжує нові ідеї і творчі знахідки.

Керівники бувають різними. Але наш – найкращий. Ваша молодість та енергія – потужні стимули для творчої незаспокоєності підлеглих. Ваш оптимізм допомагає побачити перспективи і знайти сили їх досягти. А Вашу увагу і доброзичливість стали прикладом для наслідування!

З днем керівника! З днем боса! Всіх благ, усіх радощів життя, більше вільного часу для родини, для близьких, для рідних і люблячих людей!

Керівництво – нелегка ноша. Але вона Вам по плечу. Сила жінки-керівника в її жіночності, в умінні інтуїтивно бачити суть проблем, і мудро, без конфліктів вирішувати їх.

Дивіться також:  Сумні СМС

Ви капітан і рульової нашого колективу. Так нехай же попутний вітер роздуває вітрила, а урагани і шторми не заважають упевненого руху до мети, Ну, а команда Вас ніколи не підведе.

Вітаємо з днем боса! Нехай ваш бізнес процвітає, справи йдуть успішно, доходи ростуть, капітали множаться, нерухомість купується, сфера діяльності збільшується, межі підприємства розширюються, горизонти відкриваються!

Привітання з Днем шефа своїми словами