Привітання з Днем шахтаря

Підготували для вас гарні Привітання з Днем шахтаря, своїми словами українською мовою, в прозі.

Сьогодні свято у сміливих людей, що виконують небезпечну роботу. Сьогодні День шахтаря. Бажаємо вам легких спусків і підйомів, завжди будьте гранично обережні і терплячі! Щастя вам, міцного здоров’я, успіхів, здійснення усіх планів. Спасибі за тепло і світло, які завдяки вашій праці є в наших будинках!

Привіт друже, з професійним святом — днем Шахтаря. Бажаю від усієї душі, щоб твої робочі дні проходили безпечно, продуктивно і легко. Високих зарплат і частих відпусток. Вірю, що розвиток вуглепромислової індустрії злетить до неосяжних висот і ти зможеш відпочивати на найреспектабельніших курортах світу.

Хочеться побажати вам тихого затишного побуту і простого чоловічого щастя. Нехай ваш щоденний ризик буде оцінений та родиною і керівництвом. Пам’ятайте, що ви робите велику справу для країни і для своїх близьких. Вітаємо з Днем шахтаря! Хай буде з вами удача!

Вітаємо шахтарів з професійним святом. Ви, наче гноми з дитячих казок і легенд народів світу, працюйте в поті чола, добуваючи з надр землі те, що цінують жителі поверхні. Бажаємо вам, як вдало спускатися під землю, так і завжди вдало підніматися нагору.

Взяти у Землі її цінності і передати на службу людям можуть лише представники цієї професії. Так нехай же в День шахтаря навіть ті, хто зайнятий на зміні під землею, відчути теплоту привітань отримають в дарунок відмінне здоров’я й гарний настрій.

Працьовитому шахтарю, якого не гріх ставити в приклад прийшла на зміну молоді, в його професійне свято я бажаю квітучого довголіття, і нехай на серце у тебе завжди буде тепло, так, щоб не було похмуро навіть у найглибшій штольні!

З днем шахтаря! Твоя праця складний і небезпечний, так нехай яскраве світло цього свята завжди висвітлює найбільш глибокі й темні шахти, жар вугілля зігріває почуття, відбійний молоток здоров’я не виходить з ладу, а здобуте чорне золото перетворюється на біле на пальчиках твоєї дружини.

Дивіться також:  Привітання з Днем тестувальника

Далеко від сонячного світла, там, де тісно і темно, йдуть довгі години твого праці/ Піднявшись на поверхню, що ж ти бачиш?! Зібралося стільки народу, і все для того, щоб привітати тебе зі святом високих професіоналів, з Днем шахтаря! Ми бажаємо тобі завжди посміхатися, жити до ста років у міцному здоров’ї і перевищувати норму виробітку!

Бажаю тобі ніколи не знати безпросвітній непроглядній темряви підземної! Нехай в душі завжди буде горіти вогник надії і впевненості у завтрашньому дні! Нехай тебе завжди чекають і чекають улюблені і люблячі!

Вельмишановні шахтарі, нехай кожне ваше занурення під землю буде під небесною протекцією і завершується благополучним виходом на поверхню. Бажаємо вам довголіття, сімейного щастя, гідної оплати вашої нелегкої праці і найміцнішої породи здоров’я. Спасибі вам і низький уклін.

Здається, що твій нелегкий труд проходить біля самого центру землі. Там темно… Але тобі не звикати, і, піднявшись вгору і трохи відпочивши, ти повертаєшся назад без жалю! У День шахтаря я хочу від усього серця побажати тобі не втомлюватися і завжди залишатися бадьорим і життєрадісним!

Бажаю тобі ніколи не здаватися, завжди знаходити вірні рішення і вірити в себе, бути щасливчиком, і на землі, і під нею!