Привітання з Днем шахів

Підготували для вас гарні Привітання з Днем шахів, своїми словами українською мовою, в прозі.

Слава нашим переможцям шахових турнірів! Ми дякуємо їм за те, що вони можуть подарувати нам хоча б кілька хвилин спокою і внутрішнього заспокоєння в ті моменти. Коли ми спостерігаємо за їх грою. Ми вітаємо вас зі святом і хочемо побажати вам лише великих перемог.

Сьогодні міжнародний свято благородної і витонченої гри – День шахів! Сьогодні я бажаю тобі не розлучатися з улюбленою шаховим набором, вигравати все більше партій і удосконалюючись в цій дивній грі, ставати щасливішими!

Наше шахове поле сьогодні прикрашають святкові букети. В цей день всі шахісти відзначають своє свято, а ми весело вітаємо їх. Дорогі наші переможці! Ми бажаємо вам тільки добра і зі всією щирістю говоримо вам «спасибі» за всі хвилини радості, які ви даруєте нам.

Вітаю з Днем шахів! Легко і просто ти викладеш перед мат будь-якому супротивникові, проте, ти не пишаєшся своєю майстерністю і легко навчаєш цій грі і новачків. Про партії і ходах ти можеш говорити годинами, і мабуть, на наших очах росте над собою черговий шаховий геній!

Вся країна сьогодні відзначає день шахів. Давайте відвернемося від повсякденних турбот і привітаємо наших улюблених шахістів з їхніх свят. Нехай їх перемоги приносять їм велику радість не тільки на шаховому полі. Ми бажаємо їм всього хорошого і підносимо їм гарні букети з побажаннями добра.

Вітаю з Днем шахів, майбутній гросмейстер! Шахи відомі мільйонам людей і неймовірно популярні в усьому світі… Але напевно ніколи не вичерпаються всілякі комбінації в шахових партіях, тим більше, коли за справу беруться такі талановиті гравці як ти!

Сьогодні шахи знає весь світ. Є прості і колекційні з самоцвітного каміння… Але головне, не те, з чого шахи, а хто і як ними грає. З твоєю пристрастю до цієї гри, якраз скоро вирушати на чемпіонати! Вітаю з Днем шахів!

Дивіться також:  Оригінальні привітання з Останнім дзвоником