Привітання з Днем РХБЗ

Підготували для вас гарні Привітання з Днем РХБЗ, своїми словами українською мовою, в прозі.

Колись дівчата мріяли полюбити лицаря, а мені не потрібні герої балад, адже в мене є улюблений і служить у військах, він кожен день готовий захищати мене і весь світ від гроз війни! Я вітаю тебе з днем захисту військ від самого нечесного зброї і бажаю міцного здоров’я та успіху, будь завжди справжнім лицарем!

Йде служба, купується цінний досвід і з кожним днем приходить розуміння того, як крихкий і прекрасний світ. Ви – наша надія і опора, ми віримо в вас і довіряємо своє життя у ваші сильні руки. Дорогий наш захисник! Нехай у твоєму житті буде місце тільки гарному, нехай оточують вірні друзі, а найкраща дівчина подарує тобі своє серце!

Сьогодні вітаємо справжніх чоловіків з днем РХБЗ! Бажаємо Вам благополуччя, гармонії, теплоти, турботи, міцного здоров’я, взаємної любові, здійснення бажань. Будьте взірцем мужності для майбутніх поколінь.

Нехай на твоїй грудей не блищать медалі, але своєю готовністю боротися за кожен будинок в своїй країні ти вже заслужив найвищу нагороду. Будь щасливий, любимо і оточений вірними друзями, нехай кожен день у тебе проходить мирно і вдало! З професійним святом, з днем РХБЗ!

Хочу від усієї душі привітати з днем РХБЗ. Бажаю бути хоробрим, сміливим, мужнім, хай збуваються мрії та найзаповітніші бажання, гаряче любити, у всьому і завжди досягати бажаної мети, перемагати за життя і ніколи не сумувати.

Що може бути цінніше мирного життя? Усмішка коханої і ясне небо, сміх дитини і щире побажання «доброго ранку!» все це захищають своєю груддю вони – ті, кого сьогодні я вітаю з Днем військ огороджувальних нас від невидимої загрози, з днем РХБЗ! Нехай удача йде з вами рука об руку, нехай друзі будуть вірними, а щастя вічним!

Дивіться також:  Красиві привітання з Днем торгівлі – найкращі побажання

Військова служба не вимагає почестей, але відбувається за боргом честі. У свято наших захисників від самих підступних загроз, я хочу привітати дорогих чоловіків і побажати їм завжди залишатися сміливими і чесними, вірними і великодушними, любити свою Батьківщину і рідних і бути коханими!