Привітання з Днем ракетних військ стратегічного призначення

Підготували для вас гарні Привітання з Днем ракетних військ стратегічного призначення, своїми словами українською мовою, в прозі.

Хороброму ракетнику в День РВСН я шлю свої вітання і побажання бути грозою не тільки ворогів, але і жіночих сердець, завжди в одну мить досягати цілей на службі і в повсякденності, а також не засмучуватися, не втрачати сміливості і великодушності духа!

У День ракетних військ стратегічного призначення, напевно, найкраще, побажати вам, сміливому воїну та зберігачу рідних рубежів, мирного спокійного і щасливого життя, в якій що не день – то гарна погода, ні подія – то добро, і що ні мрія – то обов’язково виконується!

До червоних кнопках кого попало не подпустишь, і сьогодні, в День ракетних військ стратегічного призначення, я вітаю тебе і висловлюю вдячність за те, що вірною службою ти зберігаєш мирний сон і побут нас, простих громадян! І крім того, я від усього серця бажаю тобі, солдат, щасливого життя!

Коли було винайдено ядерну зброю, стало ясно, що світ змінився і відтепер, для збереження миру й життя на землі, потрібно довірити винаходу у достойні руки. Так, з’явилися війська РВСН, чий день ми сьогодні відзначаємо, і чиїм військовослужбовцям адресуємо святкові вітання! Дозвольте побажати вам щасливого, мирного життя і ясним небом і світлою радістю кожен день!

Всі знають, що за службу несуть військові з ракетних військ стратегічного призначення, але тільки вам одним відомо, як гулко б’ється серце на посту, коли ти знаєш що за спиною – цілий мирний світ, і ти його захисник! У День РВСН прийміть мої вітання і побажання славної служби і життєвого щастя!

Ви – ті самі чоловіки, що зберігають Тополі, і мова йде зовсім не про витончених деревцях, але про ядерну зброю, яка, як відомо, забезпечує нашій країні надійний щит! У День ракетних військ стратегічного призначення, я шлю вам, захиснику вітчизни, блискавичне привітання і гаряче побажання жити мирно і не знати турбот!

Дивіться також:  Привітання з Днем філософії

Вітаємо з Днем ракетних військ стратегічного призначення! Ми знаємо, якщо наскочить ворог, ви не дозволите йому закрити наше мирне небо, і повірте, ваше свято ви гідні не тільки похвали, але і лаврових вінків справжніх героїв! Сьогодні ми від душі бажаємо вам завжди жити в мирі, щасті й мирі, любити і знаходити хвилинку-другу, щоб поглянувши на небо, тепло посміхнутись!