Привітання з Днем радіо

Підготували для вас гарні Привітання з Днем радіо, своїми словами українською мовою, в прозі.

Радіотехнології змінюються стрімко, але і ви, випускники радиофакультетов за ними цілком поспеваете! Розробляючи друковані плати і багато іншого, вносите свій вклад в науку… Сьогодні, прийміть наші гарячі вітання з Днем радіо і найкращі побажання!

Зазвичай, якщо виходимо на контакт з радіо, то передаємо привіт знайомим, даємо оголошення або замовляємо пісню… Але сьогодні, в День радіо настала черга передати гаряче повідомлення, а точніше – привітання, тим, хто працює на радіо, тим, хто дарує нам свою працю, а інколи – і голос! Зі святом вас!

Є телевізор, інтернет… Але старе добре радіо завжди буде в пошані! Привіт, привітання і добрі побажання вам, його працівникам! Нехай ваш голос і в ефірі, і в особистому житті, звучить ясно і з відтінком задоволення від життя, нехай все складається просто чудово!

Ваше засіб впливу – звук в безлічі його форм. Що б ми робили, якби на вашій чистоті був лише шум? Не будемо про сумне! Прийміть наші вітання з Днем радіо! Нехай ефір проходить без збоїв, а поза робочого часу вас оточує все хороше!

Багато хвиль ловиться по світлу, але вашій ми не збираємося змінювати! Нам приємно слухати вас і вдень і вночі, ну а вам сьогодні, в День радіо самим доведеться почути чимало привітань! Я приєднуюся до числа вдячних слухачів і бажаю вам цікавої роботи і особистого щастя!

Вітаю з Днем радіо! Це розумне винахід допомагає нам не заснути в дорозі, створює приємний фон на кожен день, постачає новинами і розважає. Сьогодні настав час сказати добре слово тим, хто працює над улюбленим ефіром, і побажати їм всього найкращого!

Дивіться також:  Побажання найкращому другу

У День радіо я хочу передати його відповідальним, креативним і просто незамінним працівникам гарячий привіт закоханого вас у слухача і його численних друзів! Нехай ваша частота обплутує всю планету і на ній ніколи не буває тиші!

Радіо – незамінна річ, і, напевно, у кожного є улюблена передача, улюблені ведучі… Сьогодні, у День радіо я хочу не тільки побажати вам побільше радості і всього хорошого і доброго, але також висловити побажання про те, щоб ви віщали нам цілий рік, а ми із задоволенням вас послухаємо!

Вітаю з Днем радіо! Ми знаємо багатьох з вас тільки по голосу, а хтось з працівників і зовсім залишається за кадром, тобто, за ефіром, але внесок кожного у загальну справу – однаково важливий! Випускайте в ефір найкраще, працюйте з посмішкою і без перешкод!

Вітаю з Днем радіо! Ви чуйно ловіть сигнали й самі можете відправляти, а то і зашифрувати, і крім того, знаєте як працює радіо, з яких гвинтиків воно складається… Такі фахівці в ціні з дня винаходу радіо! Бажаю вам блискучих успіхів!