Привітання з Днем прокуратури

Підготували для вас гарні Привітання з Днем прокуратури, своїми словами українською мовою, в прозі.

Прийміть щирі вітання у своє професійне свято – день прокуратури! Нехай Ваша служба і не видно кожному з нас, але ми всі за неї вдячні. Ваш важкий, відповідальний праця робить світ чистішим і добрішим. Завдяки Вам, наші діти спокійно грають у дворі, а ми виходимо з дому з посмішкою. Нехай всі Ваші старання будуть щедро винагороджені повагою, шаною і гідною платою. Здоров’я вам міцного, настрою гарного, справжньої любові і міцної дружби! Нехай кожен ваш день супроводжується приємними подіями і все життя буде наповнене світлом. Зі святом, з днем прокуратури!

Твердість духу в тебе як скеля, але серце – не кам’яне! З Днем прокурора! Якщо що трапиться, піду саме до тебе, просто тому, що точно знаю – ти осіб, яких ще пошукати! Так нехай твоя служба йде виключно в гору довгі роки, а в особистому житті не трапляється ніяких прикростей!

Сила прокурора – це справедливість. І вона тобі притаманна. Вітаючи з професійним святом, бажаю тобі берегти радість кожної миті, щоб був запал для невпинної боротьби з корупцією, беззаконням. Нехай сім’я буде надійним тилом, оточуючи і трепетною любов’ю сердечною турботою!

Вітаємо з Днем прокуратури! Серед безлічі завдань Ви є оплотом неупередженості та законності. Нехай на службовому терені Вас супроводжують завзятість і сила волі. А в сімейному колі хай панує гармонія і процвітання.

Працівник прокуратури — це уособлення справедливості, відповідальності і чесності держави. У Ваш професійний день бажаю залишатися бездоганним і вірним служителем закону. Нехай Вас по життю супроводжує удача, мудрість, душевну рівновагу і турбота близьких людей. Зі святом!

Вітаю вас з днем прокуратури і від душі хочу побажати всього самого найкращого! Хай на ваше професійне свято нарешті вдасться відпочити, забувши про вагу робочі труднощі та турботи. Нехай почнуть здійснюватися найзаповітніші бажання, і всі хороші моменти приносять позитив! Ще бажаю вам добра і вміння ладнати зі своїми близькими! Крім цього, нехай робота приносить вам задоволення, адже ви – справжній професіонал своєї справи! В вашу честь сьогодні піднімемо келихи і будемо вшановувати тих, хто заслуговує вищих почестей і народної любові! Нехай вас не торкнуться проблеми і біди, ми у справі будь-якому вам бажаємо перемоги!

Дивіться також:  Християнські привітання на весілля

З Днем прокуратури! Нехай буде холодним ваш розум, а рішення — виваженими, чесними, мудрими, аргументованими, об’єктивними і людяними. Нехай у вас вистачає моральних сил, витримки та стійкості духу для виконання далеко не найпростіших обов’язків, покладених на вас державою!

Прокуратура – головний оплот порядку і справедливості. Вона відслідковує всі проблемні справи, усуває негатив і карає винних. Тому її представники асоціюються з втіленням справедливості. Слідуючи букві закону, ви уберегаете держава від свавілля і розорення. Контролюєте всі види діяльності, наводьте порядок у всіх сферах життя. Бажаю вам в цей день добра, чесності, самовідданості. Працюй так, як диктує вам совість. Припиняйте несправедливість, підтримуйте невинних, обмежуйте беззахисних від небезпечних посягань. Бажаю вам особистого щастя, сімейного тепла, удачі та радості! Нехай ваше життя буде яскравим і не рутинною. Нехай сонце тепло посміхається вам. Нехай вашим близьким живеться легко і спокійно! Зі святом!