Привітання з Днем працівників дорожнього господарства

Підготували для вас гарні Привітання з Днем працівників дорожнього господарства, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ніхто не стане сперечатися, що без дорожнього господарства життя стане набагато складніше! За це низький вам уклін і найкращі побажання в День працівника дорожнього господарства – ваше професійне свято! Хай здоров’я не підводить, плани здійснюються, а мрії збуваються! Спасибі за вашу працю!

Який би науково-технічний прогрес не крокував по планеті, без дорожнього господарства навіть самому сучасній людині ніяк не прожити. Спасибі вам, трударі, за вашу благородну працю! Бажаємо вам райдужних перспектив і всіляких успіхів! Будьте здорові, щасливі та кохані! Зі святом!

Нехай у кожного працівника дорожнього господарства життєвий шлях буде рівним і гладким, без перешкод і пригод. Нехай дорога веде до вершин, досягнень, перемог, і навіть слави. Бажаємо, щоб ями на дорогах з’являлися рідше, роботи було менше, а зарплата при цьому не переставала зростати. Удачі в особистому житті і нескінченного здоров’я.

І нехай жартують, що одна з бід країни — це дороги, адже всі розуміють, що не так просто стежити за ними. Привітаємо ж з професійним святом працівників дорожнього господарства, побажаємо їм хорошого фінансування і поменше дозвільних домислів і жартів на тему доріг.

У День працівників дорожнього господарства хочу привітати тебе і побажати успіхів у справах. Людство без дорожнього господарства вже прожити не може. Спасибі тобі за це і низький доземний уклін! Бажаю тобі щастя, нехай робота завжди приносить радість. Здоров’я, гармонії в сім’ї і грошей стільки, щоб вистачало на все, що хочеться!

Вітаю з Днем працівників дорожнього господарства! Нехай твоє життя стане широкою і гладкою дорогою до щастя, з рівними успіхами і міцним покриттям здоров’я. І нехай на ній ніколи не зустрічаються ями негараздів і вибоїни печалей.

Дивіться також:  Привітання з Днем медичного працівника