Привітання з Днем працівника РАГСУ

Підготували для вас гарні Привітання з Днем працівника РАГСУ, своїми словами українською мовою, в прозі.

У професійне свято, День працівників органів ЗАГС я вітаю вас і бажаю всього найкращого! Нехай росте зарплата, нехай трапляється побільше весіль, нехай кожен робочий день буде не сірої рутини, але ще одним цікавим, плідним на важливу для всіх людей роботу!

Працівникам органів запису актів громадянського стану притаманні особливі професійні і людські якості, які допомагають гідно виконувати службовий обов’язок, це — любов до професії, людям, душевна теплота, здатність до співпереживання, особиста чарівність, артистичність.

До вас поспішають закохані парочки щоб обмінятися кільцями, або засмучені подружжя, щоб розлучитися, до вас йдуть батьки, щоб отримати на чадо перший документ… А ви – днем за днем виконуючи свою роботу стаєте свідками повторів людських доль! Вітаю з Днем працівників органів ЗАГС!

У працівників органів РАЦС, чий професійне свято ми сьогодні відзначаємо, чимало паперової, копіткої роботи, проте вона зовсім не в тягар, адже це документальне підтвердження найважливіших життєвих подій людей! Так що, прийміть вітання зі святом, і виводячи пером чергову важливу запис, зайвий раз посміхніться!

Вітаю з Днем працівників органів ЗАГС! Яких тільки паперів ви не видаєте… Свідоцтва про одруження, довідки про народження і смерть… Словом, значущі події в долі людини, неодмінно знайдуть відображення і у ваших паперах… Прийміть мої вітання і побажання найкращого, а також того, щоб вся робота виконувалася легко і швидко, без єдиної помилки!

Можна сказати, що кожна людина не один раз в житті, виявляється занесений в документи оформляються співробітниками РАГСУ… А значить ви – літописці наших доль, і сьогодні, в День працівників органів ЗАГС я вітаю вас, бажаю реєструвати побільше весіль та народжень малюків і просто жити довго і щасливо!

Дивіться також:  Привітання з Днем транспортної поліції

Народження, зміна імені, зміна батьків, шлюб, розлучення, і навіть сумний відхід в інший світ… Куди не глянь, скрізь потрібно тримати шлях в ЗАГС! Вітаю вас, працівники органів РАЦС з професійним святом! Працюйте старанно для порядку в наших документів і не забувайте частіше посміхатися!