Привітання з Днем поцілунку своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем поцілунку своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

У наші дні існує ціла наука філематологія, завдання якої вивчати фундаментальні психологічні і фізіологічні особливості людського поцілунку. І саме сьогодні настав прекрасний свято всесвітнього дня поцілунку! З яким я сьогодні хочу тебе привітати! Вітати сьогодні прийнято поцілунком, так що я сьогодні так і зроблю. Адже ти та, єдина кого мені захотілося привітати з цим святом. І якщо захочеш, то я можу вітати тебе так кожен день. Я був би не проти адже пристрасний і довгий поцілунок здатний знижувати кров’яний тиск, а так само кількість в крові холестеролу, тим самим зменшуючи ризик виникнення інфаркту. Адже Я піклуюся про твоє здоров’я!

Поцілунок, це щось особливе, що стосується лише двох людей, що те сокровенне і пристрасне. І так як сьогодні, прийшов всесвітнього дня поцілунку, то у мене просто не залишається вибору! Мені доведеться саме тебе привітати з цим пристрасним святом, і як подарунок, подарувати тобі цей пристрасний, довгий, ніжний і приємний поцілунок! Від якого в тебе запаморочиться голова! І весь світ застигне. Залишимося тільки удвох на всій планеті. І потім, якщо захочеш, я буду дарувати тобі такі поцілунки завжди! З днем поцілунку!

Сьогодні у всьому світі, закохані дарують одне одному поцілунки і, не забуваючи славних традицій, я хочу міцно, солодко і ніжно поцілувати тебе і привітати з чудовим святом – з Днем поцілунків! Нехай життя буде таким же солодким і запаморочливої цей поцілунок ! Адже ти той, один і єдиний кого я так захотіла привітати! Вчені кажуть, що поцілунки покращують імунітет, кровообіг, настрій і взагалі, вкрай корисні для здоров’я, так давай же покращувати наше здоров’я! Чмок!

Дивіться також:  Привітання з Днем птахів

Кохана, вітаю тебе з одним з найромантичніших свят, який повинен обов’язково порадувати тебе і підняти настрій – з днем поцілунку! Бажаю тобі, моя мила, тільки посмішок і радості в цей день і, звичайно, солодких поцілунків!

У давні часи люди вірили, що дихання людини містить душу. Таким чином, з’єднуються дихання цілуються закоханих є своєрідною «весіллям душ». І сьогодні самий відповідний момент влаштувати нашим душам весілля, так як сьогодні весь світ відзначає всесвітній день поцілунків! Давай же, з’єднаємо наше дихання і віддамося самому і довгому жагучому поцілунку! Адже іншого способу привітати з цим святом просто немає. І я вибрав вітати тебе, бо твої губи давно кличуть мене привітати тебе! Цьом!

Ти у нас людина велелюбний… Пощастило твоїй другій половинці! Відмітьте з нею, як слід День поцілунку!

Вітаю з Днем поцілунку! Нехай кожен з них в твоєму житті, буде незабутній!

Поцілунки є хорошим антивірусним засобом, який допомагає впоратися жіночому організму з цитомегаловірусом. Велика фізична користь поцілунків укладена в тренуванні різних зон особи. В процесі бувають задіяні 25 м’язів обличчя. Їх скорочення здатне принести користь не тільки личить, але і всьому тілу. В усьому світі ставлення до дня поцілунку саме позитивне, адже майже всі люди світу, потрапляючи в ту чи іншу романтичну ситуацію, раптово починають відчувати неусвідомлену необхідність цілуватися. Я сьогодні теж відчуваю таку необхідність! І тому буду вітати тебе пристрасним і головне довгим поцілунком! З днем поцілунків тебе! Годі говорити, пора цілуватися!

Кохана, сьогодні чудове свято, яке не може не радувати закоханих людей. Я хочу від душі побажати тобі в цей день гарного настрою, а ще – побільше цілуватися і робити це тільки зі мною! Нехай у нас все буде відмінно!

Дивіться також:  Привітання з Днем студента

У свято поцілунків бажаю тобі тисячі поцілунків з коханою людиною, прекрасних як пурпурна троянда, купається в променях світанкового сонця!