Привітання з Днем поцілунку – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Привітання з Днем поцілунку – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Бажаю тобі, моя кохана, в цей день подарувати тільки мені ексклюзивне право на поцілунок! Я хочу побажати тобі щастя і посмішок, не забувати, що я дуже люблю тебе, завжди радіти життю і пам’ятати про те, що доля недарма нас поєднала!

З Днем поцілунку! У казках вони творять чудеса… Нехай у твоєму житті буде побільше чудес!

З днем поцілунку! Це свято ніби створений спеціально для нас, адже ми закохані і обожнюють цілуватися! Хочу від душі побажати тобі, щоб ти частіше посміхалася, адже посмішка робить тебе ще красивіше! Бажаю всього найкращого, і нехай тобі завжди щастить.

Сьогодні – той день, якого з нетерпінням чекають усі закохані, день поцілунку! Я хочу від усієї душі привітати тебе і побажати тільки самого хорошого! Нехай в такий знаменний свято поцілунків буде якомога більше, нехай все буде добре!

Коханий, сьогодні День поцілунку і я хочу від усієї душі привітати тебе з цим святом, хоча вітання краще демонструвати не словом, а ділом! Я буду тебе цілувати в цей день так, що ти забудеш про все на світі! З ніжністю, твоя кохана.

Сьогодні світовий, дуже мирний, солодкий як абрикосова пастила свято – День поцілунку! Вітаю!

Коханий, сьогоднішнє свято нітрохи не гірше дня всіх закоханих, адже настав день поцілунку! Сьогодні я обіцяю тебе багато і довго цілувати, а ще хочу побажати тобі, щоб ти цілував у цей день рідних і близьких! Нехай розквітають наші почуття з кожним днем!

Прийми від мене привітання у цей чудовий день, у свято поцілунку! Я від душі бажаю тобі посміхатися і радіти цьому дню, кохана. Хоча це свято буває лише раз у році, ніщо не заважає нам святкувати його щодня! Нехай часті ніжні поцілунки стануть нашою традицією

Дивіться також:  Привітання з Днем святого Валентина коханій

Сьогодні свято для нас, закоханих пташок! І я присягаюся, що мені ніколи не набридне тебе цілувати!

Поцілунок – це знак етикету, уваги, любові… Вітаю зі святом і бажаю життя в безхмарному щастя!