Привітання з Днем пошти своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем пошти своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Наші невидимі помічники в спілкуванні і обміні інформацією. Ваша щоденна праця не завжди оцінений нами, але так всім необхідний. Від усього серця вітаємо з Днем пошти. Бажаємо в роботі тільки добрих звісток, поменше перевірок і побільше подяки!

Поштова служба ти так потрібна нам і з святом я вітаю тебе. За листа від коханої, за бандероль від мами і за красиву листівку в мій день народження. Світлих сонячних днів, благополуччя в домі. Будь щасливий листоноша, хоч ми і не знайомі!

Вітаю тебе з Днем пошти! Сьогодні – твоє свято. Бажаю тобі, щоб на твою адресу приходили любовні листи. Отримуй посилки, наповнені щастям і радістю. Нехай по повітрю, по суші і по воді поспішають твою сторону благополуччя, добро та взаєморозуміння. Нехай все буде так, як мріється, нехай все виходить!

У професійне свято хочеться привітати всіх працівників пошти. Завдяки вам наші посилки, листи і телеграми від дорогих нам людей приходять вчасно. Сили вам, життєвої бадьорості, гарного настрою і, звичайно ж, президентської зарплати!

Листоноша – то маленька ланка, яка підтримує зв’язок з усіма куточками країни. Саме він робить держава єдиним, пов’язуючи його листами, телеграмами, бандеролями. Ти – одна з таких незамінних частинок. Бажаю тобі в професійне свято багато здоров’я, благополуччя, щастя! Нехай у твоєму житті все буде добре, в домі – порядок, а в сім’ї – взаєморозуміння! Успіхів тобі, листоноша!

Прийміть мої вітання – адже сьогодні ваше професійне свято, День пошти. Через Ваші руки пройшло вже безліч листів і різних посилок, і Ви несете відповідальність за те, щоб все одні потрапляли точно в руки адресату. І сьогодні я хочу побажати, щоб Ваші руки ніколи не знали втоми, ваші очі не знали сліз, а ваше обличчя завжди прикрашала посмішка!

Дивіться також:  Привітання з Днем архітектури

Сьогодні привітання летить нашим дорогим співробітників пошти, які день у день працюють на наше благо. Дякую вам за пильність, відповідальність, уважність. Бажаємо легких днів, світлого майбутнього, міцного родинного тилу і фінансових благ.

Як поштовий голуб, в спеку і в холод несе довгоочікувану звістку, так і ти, вірний працівник пошти, робиш свою нелегку роботу в будь-яку погоду. Нехай у твоєму житті не буде поганих новин, нехай тебе оточують добрі, позитивні люди. З Днем пошти!

Вітаємо з Днем пошти! Бажаємо яскравих емоцій у вашій роботі. Нехай професія надихає вас, просуває і приносить достаток. Пишаєтеся вашим працею і пам’ятайте про те, що ви є незамінною і невід’ємною частиною в складному поштовому механізмі.

У вік нанотехнологій пошта не перестає крокувати з нами в одному напрямку. Листи, посилки, грошові перекази — все це трудомістка рутинна робота співробітника пошти. Трудових звершень вам, шановні. Приємних робочих моментів і поваги в колективі.