Привітання з Днем полярника своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем полярника своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Долі було завгодно занести тебе на самий край світ, де кожен день ти борешся з холодом, не забуваючи і про багато іншого… У це прекрасне свято, День полярника, я шлю тобі палкий привіт, привітання і побажання не знати нестачі у фруктах з вітамінами і любові!

Там, де по небу хлюпоче полярне сяйво, там, де вершать великі справи дослідники, живеш ти, полярник! Сьогодні ми відзначаємо твоє свято, полярник, так що приймай теплі, як пиріжки, звісточки з поздоровленнями! Нехай кожен твій ранок буде добрим, не хворів і не сумуй, буд найкрасивіші снігові замки і сміливо здійснюй мрії!

Арктика і Антарктика одні з найменш досліджених місць на нашій планеті, але й тут якось не залишиться таємниць, і може бути, навіть зацвітуть персики, якщо за справу візьмуться такі люди як ти! У День полярника – прийми мої вітання! Хай сонце твого особистого щастя висвітлює твоє життя кожен день, навіть якщо прийшла полярна ніч!

Вітаю всіх працівників Півночі! Це дійсно мужні люди і знавці своєї справи!

Полярник, щиро вітаю тебе з твоїм професійним святом! Бажаю здоров’я, сил, успіху і відпустки на теплих островах планети!

Наші сміливі, суворі і витривалі полярники, щире вітаємо Вас з Днем полярника! Бажаємо успіхів у професійній діяльності, зростання і процвітання Вашої організації!

Безкрає сріблясто-алмазне пишність Півночі підкорило тебе і ось вже ти – полярник, що звучить дуже гордо і натякає на пригоди… день присвячений всім полярникам, я від усього серця бажаю тобі тримати в теплі тіло і дух, частіше пити чай з чим-небудь смачненьким і загалом, жити щасливо!

Вітаю з Днем полярника! Бажаю справжнього родинного тепла і щастя, яке буде зігрівати навіть у найлютіші морози.

Дивіться також:  Побажання для донечки

Всіх полярників країни з святом! Всім здоров’я і щастя!

Як не суворий далеку Північ, він не може бути залишений необжитым, без хазяйської руки… В День полярника я вітаю людини не боїться труднощів, володаря рідкісних душевних якостей! Дозволь побажати тобі й надалі залишатися таким же! А ще, одного разу відпочинь гарненько на Екваторі, щоб заповнити всі недоліки тепла!