Привітання з Днем Подяки

Підготували для вас гарні Привітання з Днем Подяки, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ці рядки сьогодні я хочу присвятити нашим дорогим американцям. Вони святкують свій День Подяки. Давайте не будемо відступати від традицій і від усієї душі подякуємо цю чудову країну просто за те, що вона є. Звеличимо її людей і пошлемо їм білих голубів. І нехай вони несуть на своїх крилах надію на щасливе майбутнє.

На День подяки неодмінно потрібно приготувати індичку і смачний пиріг, прикрасити будинок… Але головне – зібратися разом самим близьким дорогим людям. Вітаю з Днем подяки! Нехай сьогодні у вашому будинку звучать щирі слова подяки за все хороше, а кращі надії – незабаром збудуться!

Вітаю з Днем подяки! Це свято вдало поєднується з осінню, часом збирати врожай і підводити підсумки… Від усієї душі бажаю вам, щоб вони завжди були хорошими! Нехай міцніє щастя в рідному домі, нехай здійсняться усі заповітні мрії!

Настав День подяки, на столі пора з’явитися індичці, клюквенному соусу і яблучного пирога! І звичайно, головне в цей день зібратися разом усім рідним, подумати про те, як багато хорошого є в нашому житті і як багато хорошого належить! З Днем подяки!

У День подяки пора дякувати небеса за теплий дах і ситний стіл, удачі і все благополуччя… Прийміть мої вітання! Нехай життя йде своїм мирним щасливим чергою, нехай у домі завжди буде достаток, а на сімейних зустрічах буде весело і затишно!

Сьогодні наша велика і благословенна Америка святкує День Подяки. Ми хочемо привітати її з цим святим святом і побажати всього найкращого. Хай вони живуть в мирі і згоді з самими собою і з усім світом. І нехай у кожному домі сьогодні запахне смаженою індичкою.

Дивіться також:  Привітання з Днем обіймів

На світі повинні бути свята не тільки галасливі і строкаті, але і спокійні, затишні, в теплих соковитих тонах… Вітаю з Днем подяки! Нехай збуваються мрії, а кожен день приносить радість і завжди буде за що можна щиро з посмішкою подякувати долі!