Привітання з Днем письменника

Підготували для вас гарні Привітання з Днем письменника, своїми словами українською мовою, в прозі.

У День письменника я закликаю тебе ненадовго відволіктися від начерків і редагування своїх творів і прийняти наші скромні вітання! Від всього серця ми бажаємо тобі завжди бути повним сил і ідей, писати так, щоб хотілося перечитати сто разів і завжди посміхатися!

Ти пишеш і правив, ти прагнеш критики і вкрай скромно вислуховуєш похвалу… Проте, в День письменника тобі доведеться визнати – ти просто чудо! Завжди хочеться читати кожну сходинку вийшла з-під твоєї руки, і хвалити тебе по заслузі! Прийми мої вітання і найкращі побажання! Нехай збудуться всі творчі мрії!

Слово може зникнути навіть будучи виданим стотисячним тиражем, а може, всього в декількох примірниках звучати через століття… Вітаю з Днем письменника! Бажаю тобі доброзичливу музу, працьовитості і удачі! Поповни своєю творчістю перелік творів, які перекладають на всі мови світу і включають в шкільну програму!

Хочу побажати Вам сьогодні відсвяткувати День письменника новим творінням, яке оцінили б не тільки близькі і друзі, але і весь світ. Нехай твір, який з’явиться в цьому світі з-під вашого пера, принесе вам не тільки славу, вірних шанувальників і визнання, а й матеріальне благополуччя.

Часом не пишеться ні рядка, а часом – всю ніч безперервно ти твориш і зростає стопка паперів або файлів… Вітаю з Днем письменника! Як славно, що вже на початку цього славного шляху ти подаєш великі надії! Я бажаю тобі прославитися і скоріше написати безсмертний шедевр!

Здавалося б – все ми знаємо російську мову і можемо складати слова в пропозиції… Але письменниками стають тільки найталановитіші, і сьогодні, в День письменника я поспішаю привітати такої людини і побажати його сонячного особистого щастя й грандіозного творчого успіху!

Дивіться також:  Вітання з Стрітенням Господнім

Вітаю з Днем письменника! Хочу сказати, що ти справжній митець слова… У тебе є неповторний стиль, хитрощі майстерності і навіть примхлива музика, і навіть ми – шанувальники і скромні критики твого таланту! Прийми наші найщиріші побажання!

Напевно, як людина навчилася писати, так відразу з’явилися і ви, майстри слова… Вітаю з Днем письменника! Нехай не вичерпується натхнення, нехай ідеї знаходять найкращі форми, нехай найсуворіші критики будуть до тебе прихильна, і найголовніше – нехай буде власна скромна гордість за свої труди!

Дорогі письменники і письменниці, з професійним і творчим святом вас! Нехай ваша муза ніколи вас не покидає, а рядки лягають на папір легко і невимушено. Удачі вам у всіх ваших творах і позитивної оцінки читачів. Вітаю!

Вітаю з Днем письменника! У цій справі немає межі досконалості, а тому я бажаю тобі мати дюжину муз і працювати без втоми собі на гордість і нам, читачам, на радість! Нехай твої книжки видають і хвалять, нехай кожен листок твоїх творінь зачитують до дірок!