Привітання з Днем Петра і Павла – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Привітання з Днем Петра і Павла – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Бажаємо вам, щоб в День Петра і Павла звершувалося тільки добрі справи. Щоб душі, втомившись від вічних метань, нарешті знайшли спокій. Щоб уста спраглого могли води напитися, зголоднілий нагодований, а хто без даху над головою – знайшов свій притулок. Нехай ваші серця завжди будуть вільні від гріха!

Служіння і житіє святих апостолів є взірцем нашого життя: у вірі і поклонінні, в святості і лагідністю, смиренням і радості вони проповідували Істину. В такий великий день весь православний світ згадує Петра і Павла — мудрих вчителів, слухняних синів Божих. Так повчимося ж у них, щоб благодать Божа чудесною силою наповнила життя наше. Зі святом!

У День Петра і Павла задумайтеся про все світле, що Вас оточує. Діліться з близькими людьми добром, вірою та добрими вчинками. Нехай Вас оточують тільки щирі люди, готові опромінити світлом і радістю Ваше життя.

День Петра і Павла нехай принесе душі смиренье, направить на шлях праведності, дарує вам втіху і впевненість у завтрашньому дні. Щиро бажаємо очистити з допомогою посту храми ваших тіл і думок, щоб прийняти благодать Святого Духа, що зійде з небес і наповнить храму вашої душі.

У День Петра і Павла бажаємо вам, щоб імена цих святих, що є символом чистоти, щирої віри і ревного служіння Богові, дарували вам натхнення для нових світлих звершень. Відкритості вашої душі і мудрості — помислів!

Вітаємо всіх носіїв імен Павло і Петро зі святом їх іменин, з днем Пресвятих Правовірних Апостолів Петра і Павла. А всіх християн вітаємо з закінченням Петрова Поста. Нехай же очищення духу, що сталося з вами, збережеться до наступного посту.

Дивіться також:  Вибачення коханому

Вітаємо з Днем Петра і Павла! Для наших предків цей день знаменував кінець Петрова Поста і початок жнив для ряду місцевостей. Було прийнято молитися цим святим благополуччя, а в будинках наводився порядок.
Нехай і сьогодні це свято буде точкою відліку в успішному веденні справ.

День Петра і Павла — прекрасний літній свято, іменований ще, як Петров день. Закінчився піст, всі можуть відпочити, розслабитися і привітати своїх родичів і знайомих, які носять імена Петро і Павло. Приєднуємося до привітань і бажаємо насамперед, Божого благословення!

З Днем Петра і Павла тих, кому пощастило бути названим одним з цих імен. У цей знаменний день щиро вітаємо вас і бажаємо завжди залишатися сильними і впевненими у своїй правоті і право бути тими, ким ви є. З іменинами, дорогі наші Петра і Павла!

Сьогодні велике православне свято присвячений двом найголовнішим апостолам Петру і Павлу. Вітаємо всіх вас з цим великим днем, бажаємо благополуччя в родині, любові в серці, доброти в душі і розуму в голові. Нехай Бог буде з кожним із вас! Вітаємо від усієї душі!