Привітання з Днем парашутиста – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Привітання з Днем парашутиста – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Сьогодні я хочу підняти цей келих червоного вина за своїх друзів-парашутистів. Їх нелегка справа – охороняти нашу безпеку в небесах, забезпечуючи нам спокій і мирне існування на землі. Ми даруємо вам своє серце і надію на те, що ваші парашути завжди будуть підкорятися тільки вам.

Кожен стрибок, це, трошки ризик, але ти так любиш висоту, що тебе тягне як магнітом в небеса! Вітаю з Днем парашутиста! Сьогодні хочеться похвалити тебе за хоробрість і побажати, не сумуючи сміливо йти до своїх мрій, любити і завжди посміхатися!

Вітаю з Днем парашутиста! Який екстрим! Спершу летіти каменем вниз, а потім – літати як птах! Тобі, парашутист я бажаю сили духу для будь-яких стрибків і самого м’якого приземлення на будь-якій місцевості! Посміхайся і будь птахом високого польоту!

Всіх парашутистів землі ми сьогодні хочемо привітати з професійним святом. Нехай ваше небо змилостивиться над вами і пошле вам попутний вітер в спину, а не в обличчя. Нехай погода завжди буде прихильною до вас під час ваших польотів. А ми побажаємо вам вдалого приземлення.

Я бажаю тобі, парашутист, тільки вдалих польотів. Нехай над тобою завжди світить сонце, а небо буде тільки чистим і ясним у той момент, коли ти завойовуєш його. Нехай твій парашут завжди служить тобі вірою і правдою. Розкривайся ж, купол свободи і воспари над нашою землею, ніби велика птиця.

А правда, парашут схожий на кульбабі і літає також легко? З Днем парашутиста! Коли ти знадобишся своєму командиру – прилетиш прямо з неба! І, крім того, ти першим стрибаєш з літака і пульс у тебе при цьому рівний, словом, ти хлопець хоч куди!

Дивіться також:  Привітання з Днем пивовара своїми словами

Раптом, на ясному небі з’являється точка… це ти, парашутист спускаєшся з-під хмар і по приземленні, ніби й не було хвилюючого стрибка, ти зібраний і підтягнутий! Вітаю з професійним святом, бажаю скромного щастя в особистому житті і всіляких благ на побутовому фронті!

Закоханому в відчуття вільного польоту, в День парашутиста я хочу побажати завжди залишатися таким же – з пустотливий молодістю в душі, з готовністю до подвигів, з вірою в краще і саме добре! Хай роки летять швидше птахів і додають щастя!

Відважному парашутистові, симпатичного і доброго хлопця, в День парашутиста я бажаю льотної погоди, вдалого приземлення і нев’янучої слави одного з кращих бійців! Коли ж немає служби, розважайся з друзями, зачаровував улюблену і посміхайся!

Наші дорогі і шановні парашутисти! В це свято ми від усього серця бажаємо вам добра і мирного неба над головою. Ваш нелегкий труд дуже небезпечний. Нехай же буде небо прихильно до вас, своїм дітям і героям. Ми бажаємо вам щасливих польотів і найбільш вдалих приземлень на нашу грішну землю.