Привітання з Днем Омону

Підготували для вас гарні Привітання з Днем Омону, своїми словами українською мовою, в прозі.

Піти на штурм, звільнити заручників і вікон не розбити – все це під силу ОМОН! Можна сказати, що ви – фундамент у справі вирішення найбільш серйозних конфліктів! Вітаю з Днем ОМОН, хлопці! Будьте бійцями на службі і щасливими людьми в повсякденному житті, у яких є теплий дім, друзі і велика любов!

Вітаю вас від душі з днем Омону! Мені дуже хочеться побажати вам, щоб сила і мужність, бажання захищати і робити цей світ краще, ніколи не залишали вас! Нехай все буде просто чудово, адже ви гідні цього! Нехай кожне життєве захід завжди складається добре, нехай все буде чудово!

Самого відважного, мужнього і розумного чоловіка я вітаю з Днем Омону. Нехай в твій професійне свято все буде гладко і спокійно, щоб ти зміг провести час у колі сім’ї. Нехай завжди злочинці бояться тебе, як вогню, і нехай тобі ніколи не загрожує небезпека! Бажаю тобі безмежних перемог і величезної успіху, який приведе тебе до мистецьких висот!

Немає професії небезпечніше вашої і важливість її велика! Дорогі співробітники Омону дозвольте привітати вас з професійним святом та від щирого серця сказати спасибі за врятовані життя, затриманих злочинців, забезпечення порядку на вулицях та захист нашої безпеки. Бережіть себе, будьте здорові, щасливі та кохані. І хай біда обходить вас стороною. Зі святом!

Вітаю з Днем ОМОН! Нехай країна спокійно спить, а ви разгоните всіх монстрів! Вашій чоловічому злагодженого колективу я бажаю успішної роботи без втрат і поранень особового складу, а також повновагих, славних вихідних і щасливих років!

Ви як один сметаете загрозу, не дозволяєте підривати державний справи, так і простим громадянам, часом, остання і сама вірна надія! Ви – омонівці, і сьогодні я вітаю вас з серйозним професійним святом і бажаю ведмежих сил, левового духу та чималого благополуччя!

Дивіться також:  Прикольні привітання з Масляницею

ОМОН – не просто силова структура. Це – гранітна міць, надійний захист, відмінний механізм встановлення порядку. Всі, хто відданий ОМОНу душею і серцем, є сучасними богатирями, здатними відстояти справедливість і закон. Бажаю тобі у цей день тільки цілеспрямованості, напору, твердості, мужності. Нехай твоє серце б’ється в унісон з серцями товаришів. Нехай твоє плече завжди відчуває підтримку соратників. Нехай твоя родина буде під надійним щитом непохитності і сили. З Днем Омону!