Привітання з Днем охорони навколишнього середовища своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем охорони навколишнього середовища своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Турбота про довкілля — це обов’язок будь-якого жителя нашої планети. Так нехай хоча б у день еколога кожен задумається про збереження природи. Нехай роздільний збір відходів стане не порожнім звуком: папір буде здаватися як макулатура, а скло і пластик потраплять у відповідні контейнери. Нехай сьогодні кожен занесе використані батарейки в пункт збору або хоча-б в магазин техніки (там є для них спеціальні урни). Нехай стараннями кожного наша земля дійде в первозданному вигляді до наших онуків.

Сьогодні професійне свято у тих, хто взяв на себе велику відповідальність — відповідальність за турботу про наше довкілля. У день еколога бажаємо всім прозорого повітря, чистої води і рівноваги всіх екологічних змінних. Своєю роботою ви робите наше життя кращим!

5 червня — Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Ваша служба пройшла складний шлях організаційно — правових та фінансово-економічних перетворень. Охорона навколишнього середовища та забезпечення раціонального використання природних ресурсів належить до числа найбільш складних і актуальних завдань сучасності. Земля — наш спільний дім, наше головне багатство, і ми відповідаємо за те, якою залишимо її у спадок прийдешнім поколінням. Ви стоїте на сторожі навколишнього середовища, щоб зберегти все те, що дала нам природа. Шановні колеги! Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості і оптимізму, нових здобутків на благо процвітання нашої держави і здоров’я її народу!

Всесвітній день охорони навколишнього середовища — це, мабуть, один з найголовніших свят у році. Сьогодні кожен замислюється над тим, якої шкоди людство завдає природі і як кожен може їй допомогти: не викинути відпрацьовану батарейку в урну, відвезти перегорілу люмінесцентну лампу на переробку або просто вимкнути світло. У цей день хочеться від усієї душі привітати всіх екологів з святом, адже саме вони намагаються зберегти мир таким, який він є сьогодні, для наших дітей. Тож нехай вас супроводжують удача і розуміння у справах, а людство направить свої сили не на розробку чергового зброї, а на збереження планети.

Дивіться також:  Короткі привітання з Днем ВМФ – найкращі побажання

Екологи роблять неоціненний внесок в оздоровлення всієї планети. Ви стежите за лісами, морями і озерами. За Вашу працю Вам висловлюють подяку не тільки люди, але й інші мешканці всієї Землі. Бажаємо Вам здоров’я і добробуту. Нехай кількість забруднень атмосфери зведеться до мінімуму. Хай зникне геть браконьєрство. Дякуємо за Ваш неоцінений праця і ще раз зі святом!