Привітання з Днем обіймів

Підготували для вас гарні Привітання з Днем обіймів, своїми словами українською мовою, в прозі.

Міцно обійняти і притиснути до серця, просто обов’язково у Міжнародний день обіймів, і крім того, це дуже приємно і корисно! Сьогодні я бажаю тобі частіше обіймати найдорожчих людей, не втомлюватися посміхатися і радіти прекрасною і дивовижною життя!

У Міжнародний день обіймів я поспішаю привітати тебе і побажати частіше, міцніше обіймати близьких тобі людей, а також виявлятися в їх обіймах! Живи довго, не знаючи негараздів і турбот! Думай тільки про хороше, і просто так частіше роби добрі справи!

Обійняти – це так просто, що так важливо, так чудово! У Міжнародний день обіймів я вітаю тебе і бажаю жити, немов у казці, мріяти й кохати, щоб дослідити весь світ і шукати в ньому своє щастя! Нехай тобі підкоряться всі висоти, хай збудуться всі мрії!

Сердечно та щиро я вітаю тебе з Міжнародним Днем обіймів! Ти знаєш, що з тобою мене обніматися приємніше всього на світі? Сьогодні я рішуче не можу тебе відпустити! І більше всього на світі я хочу бачити в твоїх очах сяючі зірочки щастя!

Обійми – дія таке особисте, стираючий кордону між людьми, вони так важливі для кожної людини… В Міжнародний день обіймів я хочу звичайно ж тебе обійняти, а також побажати щасливого життя, здійснення всіх заповітних бажань і море любові!

Вітаю з Днем обіймів! Обніматися потрібно не тільки після довгої розлуки, а й просто так, за велінням душі! Нехай кожен твій життя буде привітний, нехай збуваються всі мрії, а оточення буде складатися виключно з хороших людей, яких не гріх і обійняти міцніше!

Кохана, хочу від усієї душі привітати тебе з Днем обіймів і побажати тобі лише найкращого. Хай щастя і величезна любов будуть вічними супутниками наших відносин, і в день обіймів я хочу нагадати тобі, як це важливо – частіше обіймати свою половинку. А ще, нехай для нас завжди світить зелене світло, щоб у нас все виходило!

Дивіться також:  Прикольні привітання з Днем медичного працівника