Привітання з днем народження троюрідній сестрі

Підготували для вас гарні Привітання з днем народження троюрідній сестрі, своїми словами українською мовою, в прозі.

Дорога моя сестричка! З Днем народження тебе! Я щаслива називати тебе своєю сестрою, тому що ти – справжній скарб! Скільки разів ти допомагала мені: в дитинстві з уроками, а коли ми стали старші – з хлопцями! Спасибі! Ти – сама чудова сестра на світі! Щастя тобі і любові!

Мила, хороша, кохана моя троюрідна сестра! Вітаю тебе з Днем народження!
Пам’ятаєш, як ми пустували в дитинстві? Я до сих пір згадую з теплом про ці днинки. Але тепер ти виросла і перетворилася на справжню принцесу! Так що я бажаю зустріти коханого і люблячого принца!

З днем появи на світ, моя дорога сестро! Бажаю тобі радості, усмішок, щоб ти не сумувала, щоб не було в твоєму житті приводу для смутку. Нехай все буде добре. Бажаю тобі тепла, розуміння, сонечка. Нехай твоє серце зігрівається любов’ю близьких і рідних людей, бажаю тобі всього найкращого.

Сестричка, ти все краще і краще з кожним роком, ти завжди квітуча, незважаючи на пору року за вікном. Тому, бажаю тобі бути такою ж чистою, як сніжна зима, такий же неймовірно ніжною, як добра весна, бути такою ж теплою для всіх, як сонячне літо і, звичайно ж, казково багатої, як золота осінь.

Дивіться також:  Привітання з днем народження рідної сестри