Привітання з Днем народження своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем народження своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Сьогодні твій день. Для тебе сонце світить і літають літаки. Візьми від нього все найкраще – теплоту близьких і гарний настрій. Весь світ любить тебе, відповідай йому взаємністю. З днем народження!

З Днюхой! З Днем варення! Радості тобі величезної і нескінченною. Тільки цур не захоплюватися! Подарунків – розкішних і дорогих! Бажаю досягти всього того, чого хотілося б тобі! Хай навколо тебе ростуть квіти і завжди оточують добрі обличчя! Ти заслуговуєш цього сповна! Давай, дочко, удачі тобі!!!

З Днем народження! Натхнення тобі, позитиву і гумору! Нехай фонтаном обрушаться на тебе всі дива світу! Геть усі проблеми! Геть невдачі! І – ЛОСЯ ТОБІ! Щоб хотілося і спалося, щоб щастя не закінчувалось, про хороше, щоб мріялося, і любиЛОСЬ = просто ВСЕ ЩОБ ПОСБЫВАЛОСЬ!!!

З днем народження! Нехай з шиком тобі живеться, з ентузіазмом співається, з відповіддю кохається, з вірністю дружится і точно виповнюється про що мріється!

Бажаємо завжди зберігати душевну молодість, адже молодість — це чудове стан очікування прекрасного, це відчуття, що все можливо, все тобі під силу. Бажаємо здоров’я, щастя, нехай завжди супроводжують успіх і удача!

Будинок нашого життя складається з двох залів — зали очікувань і залу звершень. Я бажаю тобі як можна частіше переходити з першого в другий. А для того, щоб залишити свій слід в залі звершень тобі потрібно терпіння, здоров’я, мужність і удача, чого від усього серця і бажаю!

Бажаю здоров’я і гарного настрою, всіх благ і задоволень життя, злагоди і домашнього затишку, любові і людського щастя! З днем Народження!

З Днем народження! Всього вам самого доброго і прекрасного, сонячного дня народження, самого сяючого сонця, найвідданіших друзів, самих теплих посмішок, теплих побажань, найприємніших зізнань, самого феєричного щастя, самої неймовірної радості, самого приголомшливого успіху.

Дивіться також:  Привітання з днем народження 16 років дівчинці, хлопчикові не у віршах

Сьогодні ти став(а) на рік старше, але хіба це привід для смутку? Життя не стоїть на місці. І сьогодні я тобі бажаю завжди йти вперед, не зупинятися і не озиратися назад! І тоді все буде чудово! З днем народження!

З днем народження! Хай тобі всміхається сонце і світять зірки! Нехай всі гороскопи світу пророкують тобі виключно хороше майбутнє! Нехай все складається для тебе ідеально! Нехай здійснюється будь-яка задумка! І будь завжди у відмінному настрої!